Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kodėl verta naudotis siuntų gabenimo mikroautobusiukais paslaugomis?

eismas     Jeigu turite artimųjų gyvenančių emigracijoje, turbūt jau esate išbandę siuntų ar siuntinukų gabenimo paslaugą iki pat artimo žmogaus namų, darbovietės užsienyje. Jeigu tai išbandėte turbūt likote nemaloniai nustebinti kiek daug kainuoja, naudotis didelių tarptautinių įmonių paslaugomis, kaip ilgai tai trunka ir kokios nelanksčios pristatymo sąlygos. Visgi yra išeitis, Jums gali padėti siuntų vežimas į Angliją, Airiją, Vokietiją, Olandiją ar kokią nors kitą Europos šalį mikroautobusais.

Didieji tarptautiniai krovinių vežėjai yra naudingi kai siuntos siunčiamos jas perkant iš įvairių internetinių užsienio parduotuvių, tačiau siunčiant siuntas tarp fizinių asmenų, šių įmonių paslaugos tampa per daug brangios ir visiškai nelanksčios. Būtent dėl šios priežasties daug užsienyje gyvenančių emigrantų ir jų artimieji vis dažniau naudojasi siuntų gabenimo mikroautobusiukais paslaugomis.

Pagrindinė priežastis, kodėl siųsti siuntas mikroautobusu pigiau nei naudotis tarptautinės įmonės ar pašto paslaugomis yra ta, jog šie autobusiukai pirmiausiai veža keleivius, o siuntų pervežimas tėra papildomas uždarbio būdas. Tai reiškia, jog mikroautobusas, kuris veža keleivius į Angliją, tuo pačiu į bagažo skyrių pasikrauna siuntų, kurias išvežioja pakeliui. Taip mikroautobusais keleivius gabenančiai įmonei pagrindinės pajamos ateina iš keleivių pervežimo, tuo pačiu padengiant kuro ir vairuotojo atlyginimo kaštus, todėl papildomų siuntų pervežimo paslauga tampą žymiai pigesnė, nei tų įmonių, kurios užsiima tik siuntų pervežimais.

Siuntų vežimas į Angliją naudojantis mikroautobusais krovinius gabenančių įmonių paslaugomis yra itin greitas, nes didžioji dalis siuntų orientuota būtent į emigrantus ir jiems reikalingus daiktus. Tai reiškia, jog mikroautobusiukas siuntas veš į kelis pagrindinius miestus, kuriuose gyvena daugiausiai emigrantų, tuo tarpu kitos didelės tarptautinės įmonės, kurios orientuojasi į bet kokią klientų ir siuntų grupę, krovinius gabena žymiai vienas nuo kito labiau nutolusiais adresais, todėl ir siuntų pristatymo trukmė būna ilgesnė.

Visos didelės krovinių pervežimo įmonės yra sunkiai sukalbamos dėl siuntų pristatymo sąlygų, tuo tarpu mikroautobusiukais gabenančių įmonių kurjeriai yra labiau linkę tartis. Pavyzdžiui, jei siuntos negalėsite priimti asmeniškai, tai galės padaryti Jūsų draugas arba siunta galės būti palikta kaimynams, kas yra ganėtinai sunku padaryti bendradarbiaujant su paštu ar didelėmis tarptautinėmis įmonėmis.

Facebook Comments
One Comment