Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kodėl saulės akiniai rekomenduojami gydytojų?

saulės akiniaiAr žinote, kodėl rekomenduojama nešioti akinius nuo saulės? Vieni teigia, kad saulės akiniai yra stilingas aksesuaras, kiti kalba apie tai, kad prisimerkimas skatina odos raukšlėjimąsi. Tuo tarpu gydytojai ragina galvoti ne apie išvaizdą, o apie sveikatą – nenešiodami saulės akinių rizikuojate savo regėjimu. Ultravioletiniai spinduliai neigiamai veikia mūsų akis ir jas silpnina. Deja, regėjimo problemas galima pastebėti tik praėjus ilgesniam laiko tarpui. Visionexpress.lt primena, kad saulės spinduliams ypatingai jautrios vaikų ir vyresnio amžiaus žmonių akys.

Kokybiški ir tinkamai parinkti akiniai nuo saulės apsaugo nuo pavojingų spindulių (specialistai teigia, kad dėl itin didelio jų kiekio laikui bėgant galima net ir apakti), todėl akiniai yra būtina apsauga žmonėms, daug laiko praleidžiantiems lauke. Tiesa, net ir tuo atveju, jei gryname ore būnate gana retai, kokybiška apsauga tikrai nepamaišys. Nepamirškite, kad saulės akiniai būtini ir vairuojant.

Jei galvojate apie naujus saulės akinius, primename, kad turite skirti laiko šio pirkinio paieškai. Dažna klaida – pirmų pasitaikiusių akinių pirkimas arba vadovavimasis vien stiliaus rodikliu. Ne visi akiniai gali užtikrinti tinkamą apsaugą, todėl gatvėje ar turguje įsigyti akiniai gali dar labiau pakenkti akims. Esminis pigių akinių skiriamasis bruožas yra tai, kad jie negali užtikrinti tinkamos apsaugos, tačiau užtamsina matomą vaizdą, todėl jūs galite plačiau atsimerkti. Deja, taip į akis patenka dar didesnis saulės spindulių kiekis. Kitaip sakant, daugelis pigių akinių neturi specialaus filtro, kuris užtikrina ne tik gerą matomumą, bet ir rūpinasi jūsų akimis.

Jei ieškote išties kokybiško gaminio, siūlome apsilankyti optikos salone, kuriame ne tik galėsite rinktis iš plačios saulės akinių pasiūlos, bet ir pasikonsultuoti su šios srities specialistais, kurie padės priimti racionaliausius sprendimus. Be to, paprastai žinomo vardo produkcijai suteikiama ilgalaikė garantija, todėl būsite tikri, kad nauju pirkiniu džiaugsitės ne vienerius metus. Saulės akiniai parduodami ir internetinėje erdvėje – tai puikus sprendimas skubantiems pirkėjams. Vis dėlto, šiuo atveju privalote atidžiai perskaityti šalia produkcijos esančius aprašymus ir rinktis kokybės standartus atitinkančius akinius.

Neneigiame ir stiliaus svarbos – akiniai nuo saulės yra madingas aksesuaras, padedantis pabrėžti gražiausius jūsų veido bruožus, todėl rekomenduojame pasimatuoti bent kelis akinių modelius, kol atrasite labiausiai jums tinkančius. Tiesa, visais atvejais siūlome įsigyti platesnio rėmo akinius – taip bus užtikrinta efektyvi apsauga iš visų regėjimo zonų.

Facebook Comments