Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kodėl profesionali buhalterijos apskaita yra labai svarbi?

buhalterijaEsate naujos įmonės savininkas ir ieškote profesionalo, kuris padėtų jums pasirūpinti, kad įmonės buhalterija būtų tvarkinga ir sėkminga? Jeigu taip, tuomet verta pradėti rūpintis buhalterijos partneriais jau dabar. Kad tai galėtumėte padaryti, visų pirma turite atvykti į konsultaciją – yra nemažai buhalterinių paslaugų įmonių, kurios jums gali suteikti visiškai nemokamas konsultacijas ir taip pat pasirūpinti, kad jūs ne tik nuolat žinotumėte tikslią situaciją, tačiau galėtumėte ir toliau sėkmingai vykdyti savo verslą.

Finansinės ir buhalterinės apskaitos įmonės yra įsikūrusios įvairiose vietose. Daugiausiai jų dabar galima rasti Vilniuje ir Kaune, tačiau yra taip pat nemažai variantų Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose. Apskaita Šiauliuose yra net gi viena iš lyderiaujančių visoje šalyje – čia net kelios buhalterinėmis paslaugomis užsiimančios įmonės gali jums pasiūlyti savo paslaugas.

Turbūt svarstote apie tai, kuo gi iš tiesų skiriasi samdomas darbuotojas – buhalteris ir buhalterinės apskaitos partneriai? Visų pirma, didelis skirtumas yra kainoje. Pavyzdžiui, jeigu norite profesionalaus buhalterio savo įmonės darbuotojų sąraše, tai didelė tikimybė, kad reikės mokėti jam pakankamai solidžią algą, pavyzdžiui, 800 eurų. Kalbant apie buhalterinės apskaitos partnerius, čia situacija yra visiškai kitokia. Dabar yra nemažai įmonių, kurios sutiks būti jūsų partnerėmis už visiškai nedidelį mėnesinį mokestį – pradedant nuo 30 eurų. Taigi, kainos skirtumas yra labai didelis, o nauda – tokia pati, o kartais net ir didesnė.

Nepamirškite ir to fakto, kad jeigu samdotės profesionalų buhalterį, tai jūs turite tik vieną žmogų, kuris yra atsakingas už visų buhalterijos paslaugų tvarkymą – jeigu kažkas nepavyks, galimas daiktas, kad reikės kreiptis į išorinį pasaulį ir ieškoti dar papildomo žmogaus, kuris padėtų tvarkytis su iškilusiomis problemomis. Kalbant apie apskaitos įmonės bendradarbiavimą, viskas yra žymiai kitaip – jūs tiesiog bendradarbiaujate kartu su buhalterinės apskaitos profesionalais, kurių įmonėje dirba gerokai daugiau nei vienas žmogus. Iš esmės, jūs turite visą buhalterių profesionalų komandą už tuos pačius trisdešimt eurų per mėnesį. Taigi, galite patys suprasti, jog taip kur kas labiau apsimoka.

Kaip žinoti, kokios buhalterijos jums reikia – nuodugnios, ar pradinės? Dažniausiai, sudarant ilgalaikę bendradarbiavimo sutartį, reikia nuspręsti, kokio buhalterijos apskaitos plano jums reikės. Galbūt norėsite bendradarbiauti ilgus metus ir jums nuolatos reikės nuodugnių ataskaitų ir įvairių pažymų Registrų centrui bei VMI. Tokiu atveju, geriausia būtų iš anksto užsiregistruoti į konsultaciją, kurioje jums specialistai papasakos apie esamas galimybes, mokėjimo planus, buhalterijos tvarkymo subtilybes ir galės konkrečiai patarti, kokia konkreti apskaita Šiauliuose jums yra reikalingiausia.

Kaip matote, tvarkinga buhalterinė apskaita ir kokybiškas paslaugas teikiantys, už jūsų finansus ir buhalteriją atsakingi partneriai – tai pirmas žingsnis į iš tiesų sėkmingą verslą. Jeigu norite, kad ateityje sektųsi, tai jau dabar reikia tam sudėti pamatus. Pasirinkę kokybiškus partnerius, jūs būtent tai ir padarysite, todėl delsti tikrai neverta – užsiregistruokite į nemokamą konsultaciją buhalterinės apskaitos klausimais internetu jau šiandien.

Facebook Comments