Kodėl nerūdijančio plieno kaminai yra geriausi?

Vis daugiau ir daugiau namų šeimininkų savo senus, nepatvarius mūrinius kaminus pakeičia į metalinius, ypač nerudijančio plieno dūmtraukius. Dėl savo dažno kompaktiškumo jie yra kur kas patogesni, praktiškesni ir padeda sutaupyti, nes tarnauja daug ilgiau ir juos prižiūrėti yra daug lengviau. Tačiau kaip yra iš tikrųjų? Kodėl kiekvienas žmogus turėtų įsigyti nerūdijančio plieno kaminą?

Kaminai

Geras, kokybiškas metalas yra kiekvieno kamino ilgaamžiškumo garantas. Jūsų dūmtraukis jums tarnaus net dešimtmečius, jeigu gerai parinksite jūsų šildymo sistemai ir klimatui tinkamas gamybos medžiagas. Jeigu neįsivaizduojate, kaip rasti geriausia metalą savo kaminui, paprašykite pagalbos pas ekspertus, su kurių pagalba išrinksite tinkamiausius naujojo kamino elementus. Pačiam įvertinti metalą ir išrinkti kaminą be jokios patirties yra beveik neįmanoma, todėl pasikonsultuoti su specialistu yra labai svarbu. Siekdami geros šildymo sistemos garanto, nė nebandykite sutaupyti. Taip darant rizikuojate savo turtu, nes netvarkinga sistema gali būti gaisro priežastimi. Jei sieksite kuo geresnės kokybės, o ne bijosite didelės kainos, tai turėsite daug mažiau nuostolių ir mažiau išleisite kamino priežiūrai. Nusipirkę gerą ir patvarų dūmtraukį, išvengsite daugybės nemalonumų, keliančių pavojų jūsų sveikatai bei turtui. Jei kaminas yra pigus, tai jo gamybai buvo naudojamas prastas, netestuotas ir nekokybiškas metalas. Dėl to vos tik susidūręs su temperatūrų kaita, toks kaminas gali nesusitvarkyti ir bus labai pavojingas, todėl reikės jį greitai pakeisti.

Ar jūsų dūmtraukis arba kaminas yra kokybiškas labai priklauso nuo gamybos šalies. Atidžiai žiūrėkite, kurioje šalyje jis buvo pagamintas, nes  Lietuvoje yra labai daug kaminų iš Pietų Europos, kur nors gamybos medžiagos yra kokybiškos, šitoks kaminas nebus pritaikytas mūsų atšiauresniam, nuolatinėmis kaitomis būdingam klimatui. Nusipirkę tokį dūmtraukį tik išleisite pinigus veltui, nes susidūręs su tokiomis sąlygomis kaminas ilgai netarnaus.

Kaminai, pagaminti iš nerūdijančio plieno yra patys geriausi, nes juos nepaprastai lengva eksploatuoti, o jį prižiūrėti yra labai lengva. Viskas ką turite padaryti, tai nusipirkti šepetėlį su nailoniniais šereliais, kuris lengvai išvalys visas kenksmingas medžiagas ir nereikalingas apnašas, o dėl savo švelnaus paviršiaus visiškai nepažeis kamino vidaus. Kadangi toks dūmtraukis yra sudedamas iš keleto skirtingų dalių, jis yra labai patogus ir portabilus, todėl jį įrengti bus be galo paprasta net ir pačiose nepatogiausiose vietose.

Siekiant užtikrinti kuo kokybiškesnį šildymą, nerudijančio plieno dūmtraukį montuokite į mūrinio kamino vidų. Šitaip apsaugosite metalą nuo ilgalaikio, neigiamo aplinkos poveikio, dėl ko jo tarnavimo laikas tik pailgės. Jo ilgaamžiškumą taip pat gali paveikti deginamas kuras, todėl rinkitės labiau ekologiškas medžiagas. Gerai atsižvelkite į savo galimybes, būstą bei jo šildymo sistemą ir tada būtinai nusipirkite nerūdijančio plieno kaminą.

Facebook Comments