Keistuoliai turguje prekiavo šviežiais bilietais į teatrą

Šalia bulvių, pomidorų ir kitų rudens gėrybių sekmadieniniame Halės turguje pirkėjų laukė ir spektaklių bilietai. Keistuolių teatras kvietė įsigyti sveikiausius bilietus, šviežiai keptų pjesių, konservuotų skrajučių, užsisakyti teatro siuvėjos paslaugas ar tiesiog pasiklausyti gyvos muzikos.

Turgaus prekybininkais dienai tapę Keistuolių teatro aktoriai Jurgis Marčėnas, Gabrielius Zapalskis, Diana Kamarauskaitė, Danas Kamarauskas traukė praeivių dėmesį skambiais šūkiais, gitaros ir dūdelės garsais. „Labai kūrybinga bei sumanu – kaip ir būdinga Keistuoliams!“, – džiugia nuotaika dalijosi pirmieji bilietų pirkėjai. Nors iš pradžių vietiniai prekybininkai į neįprastą šurmulį turguje žvelgė įtariai, bet vėliau ir patys Keistuoliams dovanojo ne vieną šypseną (kad ir sudėtingiau matomą pro apsaugines veido kaukes). 

Teatralizuotos prekybos metu buvo galima įsigyti ir režisierius Lino Jurkšto kurtą pjesę „Apie nieką“. To paties pavadinimo L. Jurkšto spektaklį Keistuolių teatro žiūrovai galės išvysti spalio 15 d. 18.30 Menų spaustuvėje. Kiek vėliau – Anykščiuose (spalio 21 d. 18 val.) ir Klaipėdoje (lapkričio 12 d. 18 val.). 

Nuotraukos (c) Miško Motė 

Daugiau nuotraukų: https://we.tl/t-6rcup5RsTH

Keistuolių teatras

Pranešimą paskelbė: Gileta Dapkutė, VšĮ Vilniaus keistuolių teatras
Keistuoliai turguje prekiavo šviežiais bilietais į teatrą

Facebook Comments