Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kas suteikia didžiausią apsaugą lytinio akto metu?

Prezervatyvai

Nemanykite, kad nuo nepageidaujamo nėštumo galite apsisaugoti prieš pat ejakuliaciją nutraukdami lytinį aktą. Tai mitas, kurį būtina išsklaidyti. Nemaža dalis žmonių iki šiol mano, kad minėtas metodas yra efektyvus ir tinkamas, tačiau praktika rodo, kad tokie lytiniai aktai labai dažnai pasibaigia priešingai nei tikėtasi, t.y. žinia apie nėštumą. Todėl jei su dabartine savo partnere šiuo metu neplanuojate šeimos pagausėjimo, vertėtų naudoti apsisaugojimo priemones. Tačiau jei iki šiol jų nenaudojote, turbūt jums kyla klausimas – ką pasirinkti ir kas gali suteikti didžiausią apsaugą?

Žinoma, vienos iš efektyviausių apsisaugojimo priemonių šiomis dienomis yra prezervatyvai. Vieno lytinio akto metu jų apsauga gali siekti net 99,99 proc. Kita vertus, turbūt girdėjote kiek kitokį skaičių, t.y. 98 proc., tačiau ar tikrai teisingai jį suprantate? Nemanykite, kad tai saugumo procentas, tenkantis vienam lytiniam aktui. Šis procentas gaunamas skaičiuojant reguliarius lytinius santykius per ištisus metus. Taigi, tai yra iš tiesų labai naudingas sprendimas, kuris padeda išvengti nėštumo ir taip pat apsaugo nuo lytiniu keliu plintančių ligų.

Tuo tarpu, jei šis procentas jūsų neįtikina ir vis tiek manote, kad jie nėra tokie saugūs, kaip yra kalbama, paklauskite savęs, koks tokiu atveju kontraceptinis metodas galėtų suteikti dar didesnį efektyvumą? Greičiausiai, tai gali padaryti nebent tik susilaikymas nuo lytinių santykių, tačiau šiam pasirinkimui didžioji dalis žmonių tikrai nėra pasiruošę. Būtent todėl reikėtų pasidomėti pačiais įvairiausiais medicinos ekspertų ir prezervatyvų gamintojų atliktais tyrimais, kurie tik dar kartą įrodo, kad prezervatyvų teikiama apsauga yra labai didelė.

Be abejo, niekada nereikia pamiršti, kad jų suteikiama apsauga taip pat tiesiogiai priklauso ir nuo jūsų pačių. Tai reiškia, kad reikia paisyti gamintojų nustatytų taisyklių, apie kurias daugybė vartotojų nėra linkę galvoti. Pernelyg neatsakingas požiūris ir nesilaikymas visų saugumo reikalavimų gali sumažinti prezervatyvų apsaugos lygį. Todėl niekada nedarykite tokių klaidų ir pasirūpinkite tinkamų prezervatyvų pasirinkimu, saugiu jų naudojimu ir kitais aspektais, kurie turi įtakos didesnei prezervatyvų suteikiamai apsaugai.

Facebook Comments