Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kaip sutaupyti siunčiant tarptautines siuntas?

Norėdami siųsti siuntas į užsienį, daugeliui svarbu ne tik pasirinkti patikimą vežėją, tačiau ir kiek įmanoma maksimaliai sutaupyti. Deja, tarptautinių siuntų gabenimo paslaugos nėra pigios, ypatingai siunčiant pavienes siuntas. Tačiau net ir siunčiant daugiau siuntų ar tai darant pastoviai, neretai ieškoma pigesnių siuntimo alternatyvų.

Visiška tiesa yra tai, kad siunčiant siuntas reguliariai ir sudarius paslaugų sutartį, kainos yra geresnės, nei siunčiant atskiras siuntas. Ir nieko nuostabaus, tačiau kaip galima sutaupyti, jeigu siuntų nėra tiek daug? Šiandien galima surasti ne vieną tarpininkų kompaniją, kurios bendradarbiaudamos su stambiausiomis patikimomis pervežimo bendrovėmis paslaugas teikia pigiau.

Visa paslaptis yra tame, kad jie surenka daug tokių pavienių siuntų ir tokiu atveju jiems paslaugos kainuoja ženkliai mažiau. Todėl ir jie gali pasiūlyti kur kas konkurencingesnę kainą, nei siųstumėte patys. Beje, siunčiant tarptautines siuntas dalį pinigų sumos sutaupyti gali ir pats siuntėjas, apie ką neretai net nepagalvojate. O tai pasirodo visiškai elementaru ir jokios apgaulės ir viskas slypi supakavime.

Pakuojant siuntinį, labai svarbu parinkti tinkamo dydžio pakuotę. Nes neretai pakuotės dydis taip pat įtakoja siuntinio siuntimo kainą. Žinoma, jokiu būdu nereikia pakuotės sumažinti vien dėl to, kad maksimaliai sutaupyti. Priklausomai nuo to, kas yra siunčiama, dėžė turėtų atitikti daikto dydį. Ta pati taisyklė galioja ir kalbant apie siuntos svorį. Kuo tiksliau ją pasversite, tuo didesnė tikimybė, kad permokėti neteks. Pasitaiko atvejų, kuomet tai daroma tiesiog „iš akies“. Tokiu atveju suklydus, dar gali tekti ir papildomai primokėti.

Taip pat įvertinkite, kaip skubiai siunta turi pasiekti gavėją. O gal daiktą iš kitos šalies siunčiatės sau, tuomet atsižvelgdami į situaciją venkite Express ar kitų brangiau kainuojančių siuntimo būdų.

Facebook Comments