Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kaip susikurti klasikinį interjerą biure?

ofisasDaugelis mūsų jau nuo vaikystės žino, kokių namų norėtų. Kol vieni turi tik idėją, tuo tarpu kiti detalų planą, kuris metų eigoje būna įgyvendinamas. Lygiai taip pat daugelis turi ir konkrečias biuro idėjas. Natūralu, kad norisi susikurti tokią darbo vietą, kuri kuo labiau primintų namus. Tokiu atveju galima būtų drąsiai sakyti, kad nedirbate. Prabangūs biuro baldai dažniausiai pasirenkami tuomet, kai norisi sukurti klasikinį interjerą. Jį dažniausiai pasirenka ypač savimi pasitikintys asmenys, kurie siekia maksimalaus rezultato ir kartais drąsiai gali būti pavadinami perfekcionistais.

Biuras atspindi jų vidinį pasaulį, tad natūralu, kad reikia ieškoti pačios geriausios biuro idėjos, kuri ne tik atskleis, tačiau ir formuos asmenybę.

BALDŲ DYDIS. Prabangūs biuro baldai dažniausiai pasižymi savo didybe, o tai geriausiai perteikti gali dydis. Kadangi tokie tvirti baldai dažniausiai gaminami iš medžio, jie masyvūs, atrodo galingai ir kartais net gąsdinančiai. Natūralu, kad juos pasirenka ypač didelės asmenybės, kurios nori parodyti savo išskirtinumą.

Nepamirškite, kad labai dideli baldai skoningai atrodys tik dideliame biure, kur jie tilps. Nedideliame biure dideli baldai užims visą vietą, atrodys neskoningai ir tuo pačiu tikslingai neatliks jiems paskirtos funkcijos.

BALDŲ SPALVA. Prabangios spalvos dažniausiai yra tamsios, taigi galima išskirtini rudą, juodą, auksinę ir vyšninę spalvas. Kai kurie teigia, kad violetinė spalva yra karališka, taigi turėtų būti pasirenkama tuomet, kai norima parodyti ne tik biuro išskirtinumą, tačiau taip pat ir prabangą. Labai dažnai baldai būna puošti kokiais nors raštais, kurie patraukia dėmesį ir tuo pačiu parodo, kad žmogus turi individualų stilių.

INTERJERO DETALĖS. Biuras, lygiai taip pat kaip ir namai, gali būti puošiamas įvairiomis interjero detalėmis. Jos taip pat gali padėti susikurti klasikinį biurą, kuriame darbas bus tikras malonumas. Puikiai tinka vazonuose augančios gėlės, senoviniai paveikslai ir net pagalvėlės, kurios gali būti dedamos ant sofos skirtos priimti klientams.

ERDVUMAS. Tik erdvame biure klasikiniai baldai atrodys gražiai. Kaip jau minėjome – jie pasižymi didumu, tad reikia ir vietos, kur jie atrodys gerai. Kita vertus, galima pasirinkti didelius baldus, tačiau mažesnį jų kiekį.

FUNKCIONALUMAS. Tiek modernūs, tiek klasikiniai baldai pasižymi funkcionalumu, kuris reikalingas gerame biure. Vienas ir tas pats baldas gali turėti kelias skirtingas funkcijas, kurios palengvina biure esančio žmogaus gyvenimą.

DIDYBĖ. Klasikiniai baldai išsiskiria tuo, kad jie labai didingi ir patraukia aplinkinių dėmesį. Visgi, ieškodami jų nepersistenkite, kad galiausiai bendras rezultatas neatrodytų juokingai.

MEDŽIAGA. Prabangūs biuro baldai dažniausiai yra mediniai, kadangi tai bene tvirčiausia medžiaga, Lietuvoje tokių baldų kaina nėra didelė, o tarnauja jie labai ilgą laiko tarpą. Akivaizdu, kad medis – lietuvių pasirinkimas. Ilgametė patirtis parodė, kad jis labiausiai tinkamas ir labiausiai visų mėgstamas.

Jeigu norite, kad darbas Jums būtų malonumas – rekomenduojame įgyvendinti savo svajonių biuro idėją. Kiekvienas mes suvokiame ją skirtingai ir jeigu Jums tai yra prabanga – puiku.

Facebook Comments