Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kaip rasti geriausią automobilių nuomą?

ilgalaikė automobilių nuoma

Atsiliepimai

Norint išsirinkti tinkamiausią bei patikimą variantą, atkreipkite dėmesį į klientų rekomendacijas, įvertinimus bei atsiliepimus. Dažnas atvejis kai klientai nori pasidalinti savo teigiamą arba neigiamą patirtimi su kitais vartotojais, tad prieš pasirenkant tam tikrą bendrovę reikėtų detaliai išanalizuoti visus įvertinimus, o tada jau priimti galutinį sprendimą. Ilgalaikė automobilių nuoma gali skirtis nuo trumpalaikės, gali keisti sąlygos ir kaina. 

Taip pat galime pasiklausinėti savo draugų ir pažįstamų, galbūt jie turėjo panašaus pobūdžio patirtį ir gali rekomenduoti jiems patikusią automobilių nuomos įmonę.

Kaina

Įvairiose bendrovėse automobilio nuomos kaina gali kardinaliai skirtis. Tai priklauso nuo tokių veiksnių kaip:

  1. nuomos laikotarpis,
  2. konkreti pasirinkta transporto priemonė,
  3. siūlomi automobilio priedai.

Pasirinkę tai, kas Jums yra svarbiausia, galite parinkti tinkamiausią variantą. Svarbu yra atkreipti dėmesį ne tik į pačią nuomos kainą, bet ir paslaugas arba pasiūlymus, kurie yra įskaičiuoti į kainą. Įvertinus visus kriterijus ir palyginus skirtingų kompanijų pasiūlymus, galėsite išsirinkti tinkamą automobilį už Jums priimtiną kainą.

Nepamirškite, kad bendrovės, kurios siūlo ypač žemas kainas gali būti ne tokios patikimos, kadangi būna atvejų kai nelaimingo atsitikimo metu, vadovai bando išvengti atsakomybės, tad būkite atsargus, kad tokiu atveju nereikėtų papildomai išleisti didelės pinigų sumos.

Automobilio modelis

Automobilio pasirinkimas yra ne toks ir paprastas dalykas, kadangi norint išsirinkti tam tikrą variantą, reikia apsispręsti su automobilio modeliu. Tai gali būti sedanas, universalas, kupė, pikapas, visureigis ir kt.

Pasirinkimo metu svarbu yra įvertinti kelionės tikslą, žmonių skaičių bei kitas detales. Jeigu planuojate važiuoti vienas iš taško A į tašką B, Jums užteks ir sedano, bet jeigu tai šeimyninė kelionė prie jūros, reikėtų rinktis didesnio modelio automobilį. Nuomos bendrovė padės Jums pasirinkti tinkamą variantą pagal Jūsų lūkesčius bei norus.

Automobilio nuoma įmonei

Ne visos įmonės gali sau leisti turėti nuosavą automobilį, kuris reikalauja daug priežiūros, išteklių bei laiko. Tokioje situacijoje automobilio nuomos paslaugos juridiniams asmenims labai praverčia.

Kompanija esant poreikiui gali tam tikram laikotarpiui išsinuomoti transporto priemonę. Tai nekainuos labai daug, o svarbiausia visos sąnaudos bus įskaičiuotos į vieną sąskaitą, tad tai palengvins apskaitos vedimą ir užtikrins kainodaros skaidrumą.

Sąlygos

Dar vienas labai svarbus aspektas yra siūlomų sąlygų analizė bei palyginimas. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad jos yra visur panašios, bet reikia įdėmiai įsiskaityti į pateiktą informaciją ir tik tada galima bus lyginti kompanijos sąlygas su kitomis.

Būna atvejų, kad kai kurie punktai yra nelabai aiškus, tad reikia nebijoti, susisiekti su tos bendrovės atstovu ir išsiaiškinti detales. Palyginus visus variantus, bus nesunku išsirinkti tinkamiausią.

Apibendrinant

Šiais laikais automobilių nuoma yra itin populiarus pasirinkimas norint keliauti ir neturint nuosavo automobilio.

Straipsnyje aptarėme aspektus, į kuriuos reikėtų atsižvelgti norint išsirinkti tinkamiausią automobilio nuomos pasiūlymą. Šie patarimai padės Jums įvertinti visas galimybes ir rizikas, o to pasekoje, Jūs galėsite džiaugtis teisingai priimtu sprendimu.

Facebook Comments