Kaip parduoti prekes per Ebay?

Prekyba ebayTurbūt kiekvienas bent kartą gyvenime yra pagalvojęs apie tai, kaip uždirbti papildomų pinigų. Žmonės, ieškodami papildomų pajamų šaltinių, tiesiog nori turėti daugiau pajamų arba siekia išskaidyti savo pajamų šaltinius ir jaustis saugesni, žinodami, kad vienam pinigų šaltiniui nutrūkus, visuomet liks kitas. Todėl ne vienas imasi prekiauti daiktais per Ebay. Ką reikia žinoti, jei norite pradėti prekiauti internetu, būtent per Ebay svetainę?

        Visų pirmas jums reikės užsiregistruoti. Taip pat patartina turėti ir Paypal sąskaita, tokiu būdu apmokėjimai bus gerokai paprastesni. Tuomet jau galite kelti prekes. Jei iškart užsimosite įkelti keliasdešimt prekių, pastebėsite, kad to padaryti jums neleidžia – paprasčiausiai yra Ebay limitas, kuris naujiems prekiautojams neleidžia sudėti labai didelio kiekio prekių. Tad kaip šį limitą panaikinti?

        Norint panaikinti Ebay limitą galima tiesiog palaukti, kol parduosite kelias prekes. Dažniausiai jau po kelių savaičių jūsų limitas bus padidintas ir prekių pardavimas per Ebay įgaus pagreitį. Tačiau minėjome ir kitą būdą, kaip Ebay limitas gali būti padidintas. Tai paprasta – tiesiog parašykite į Ebay svetainę, tam yra pagalbos langelis. Turėtumėte parašyti, kuo užsiimate ir paprašyti, kad jūsų Ebay limitas būtų padidintas. Dažniausiai tai labai greitai suveikia.

        Ką daryti, kad prekių pardavimas per Ebay sektųsi geriau? Visų pirma, pasistenkite, kad jūsų prekių aprašymai būtų kuo išsamesni, nuotraukos būtų kokybiškos ir jų būtų ne viena, o bent keletas. Tai leidžia pirkėjui pamatyti prekę iš skirtingų kampų, be to, padidėja pasitikėjimas pardavėju.

        Ką dar reikia žinoti, kad prekių pardavimas per Ebay būtų paprasta ir nekeltų nemalonių staigmenų. Turite žinoti, kad prekių pardavimas kainuoja pardavėjui. Todėl Ebay atskaičiuos iš jūsų Paypal sąskaitos (jei ją sujungėte su Ebay paskyra) tam tikrą procentą nuo pardavimo sumos. Taigi, skaičiuodami prekės kainą, įtraukite ir tai, kad turėsite atsiskaityti su Ebay.

        Apskritai visas pardavimas per Ebay vyksta labai paprastai. Ir vos tik jūsų Ebay limitas yra padidintas, galite kelti vis daugiau prekių ir daugiau jų parduoti. Kai įgusite, kaip tą daryti, jūsų pardavimas padidės, o prekių įkėlimas užims vis mažiau laiko ir pastangų. Tad svarbiausia yra pirmas žingsnis, o tuomet jau viskas bus aišku ir paprasta.

 

Facebook Comments