Kaip išsirinkti vestuvių šventės vietą?

Geriausias būdas mėgautis savo vestuvėmis intymioje aplinkoje – rezervuoti vietą vietoje. Jei jūsų namuose negalima surengti vestuvių, namas ar butas gali tai padaryti trumpalaikei nuomai. Šios vietos siūlo privatumą ir vietą pasiruošti vestuvėms, taip pat vietą miegoti po ilgos ir varginančios dienos. Šios įstaigos dažnai yra vieno langelio vietos jūsų vestuvėms ir gali pasiūlyti maitinimo bei kitas paslaugas namuose. Sodybos nuoma yra tikriausias šios idėjos sprendimas.

Vestuvių planavimas

Vestuvės šiose vietose yra gera vieta tuoktis, nes jose yra daug patalpų ir lauko erdvių. Kaip matote, šių vestuvių vietų kaina nėra tokia didelė kaip tradicinių vestuvių vietų, o daugelio patalpų kaina buvo įtraukta į kasos mokestį. Nors yra daug galimybių, gudrybė ieškant įperkamų viešbučių vestuvių vietų yra ieškoti boutique viešbučių, siūlančių vietas už daug mažesnę kainą.

Viešbučiai visada buvo populiari vieta vestuvėms, ypač todėl, kad visus vestuvių renginius galite surengti vienoje vietoje su šalia esančiomis lovomis. Vestuvių vietos užsakymas viešbutyje turi savo privalumų, tokių kaip kaimiški šeimos kambariai, maitinimas, gražios priėmimo zonos, pobūvių salės ir pramogos. Gražiausiose vietose gali apsistoti ne daugiau nei 50 svečių, be to, yra begalė idėjų, ką nuveikti prieš ar po dienos.

Rinkitės erdvesnę vietą, kur norite švęsti savo vestuves. Sutaupysite daugiau, jei vestuvių ceremoniją ir vestuvių puotą rengsite vienoje vietoje. Nereikia išleisti daug pinigų vestuvių vietai, kad surengtumėte svajonių ceremoniją. Kai suprasite vidutines vestuvių vietų išlaidas, skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kiek pinigų galite sutaupyti naudodami šias 10 pigių vestuvių vietos idėjų.

Sodybos

Nors sodo vestuvių organizavimas jokiu būdu nėra nemokamas, sutaupę vietoje pinigų turėsite daugiau pinigų būtiniausioms reikmėms (pvz., baldų nuomai, dekoravimui ir maistui). Taip galite sutaupyti daug pinigų, nes jums nereikės rezervuoti didžiulės vestuvių vietos. Didelėse vestuvėse jums reikia erdvių, kuriose tilptų kiekvienas, turintis sėdynę.

Trumpesnis svečių sąrašas suteikia galimybę užsisakyti mažesnę, netradicinę įstaigą. Jei jūs ir jūsų partneris norite viską daryti paprastai ir turėti trumpą svečių sąrašą, apsvarstykite šias vietos parinktis. Privataus valgomojo nuoma kavinėje, bare ar restorane – o gal ir visame viešbutyje – gali būti nebrangus pasirinkimas, atsižvelgiant į svečių sąrašo dydį ir įstaigos tipą.

Daugumoje laivų, norinčių surengti vestuves, yra paketai, kuriuose yra visas baras ir maitinimo paslaugos, todėl tikriausiai jums nereikės trečiųjų šalių paslaugų teikėjų. Šiose netradicinėse vestuvių vietose svečiams taip pat gali būti vandens pramogų.

Vandens aplinka yra puiki vieta vestuvių ceremonijoms ir paprastai nėra sunku netoliese užsisakyti priėmimo zoną. Daugelyje vyno daryklų taip pat yra gražių patalpų, todėl esant blogam orui vis tiek galite surengti savo svajonių romantiškas vestuves. Nuo šiltnamių ir vestibiulių iki botanikos sodų – šiltnamių vestuvių vietos siūlo floros kupiną atmosferą po atviru dangumi, nesijaudindami dėl blogo oro. Nuo apšvietimo iki gėlių ir daugiau – galite papuošti šias šiuolaikiškas erdves arba surengti savo svajonių vestuves.

Sodybos nuoma

Visos jūsų intymios vestuvių idėjos – nuo ​​drabužių iki baldų, paskirties vietos iki vietos – vienoje vietoje. Šiame įraše radome paprastų ir kūrybingų intymių vestuvių idėjų jūsų mažoms vestuvėms. Šiame įraše parodyta viskas, ko reikia norint suplanuoti mažas vestuves nuo pradžios iki pabaigos. Patikėk manimi, vestuvės kieme suteiks galimybę įgyvendinti visas vestuvių idėjas.

Renkantis vietą savo vestuvėms, turėsite pagalvoti apie jos vietą, dydį ir stilių, kad įsitikintumėte, jog ji tiks jums ir jūsų būsimai nuotakai ir jaunikiui. Vestuvių vieta gali būti įvairių dalykų, tačiau daugumai vestuvių tai reiškia ceremonijos vietą ir priėmimo zoną. Žinote, tokia vieta, kuri paverčia jūsų vestuves nepamirštamomis ir ne tik renginiu.

Pateikiame 16 netradicinių vestuvių idėjų, kurios pakels jūsų vestuves į kitą lygį. Pateikiame vietos parinkčių sąrašą, kuris įkvėps jus rasti unikalią ir netradicinę vestuvių vietą. Štai keletas unikalių išdėstymo idėjų, kurios įkvėps vestuvių priėmimo ar ceremonijos idėjų.

Nesvarbu, ar tai automobilis, arklys ar šuo; Jūsų vestuvių priėmimas turės nepakartojamą atmosferą. Jei jūs ir jūsų mylimasis norite surengti tik tradicines vestuves, tuomet vestuvės bažnyčioje, koplyčioje, sinagogoje ar bet kurioje kitoje kulto vietoje puikiai tiks jums abiem.

Vestuvės tvarte suteikia nuotakoms galimybę suplanuoti savo vestuves taip, kaip jos nori. Tvartas puikiai tinka bet kuriuo metų laiku, tiek viduje, tiek lauke, ir yra unikali vestuvių vieta nuotakai, kuri nori visiškai kontroliuoti didžiosios dienos dizainą ir viziją. Kaubojiškas sodybos, rančos atitikmuo gali sukurti netradicinę atmosferą vestuvių priėmimui.

Nacionaliniai parkai

Daugelis nacionalinių parkų, valstybinių parkų ir miesto parkų, įskaitant paplūdimius ir sodus, ar e nebrangūs atrakcionai. Daugelis vietų gali būti ceremonijos arba priėmimo vietos, o tai reiškia, kad jums nereikia mokėti už dvi atskiras vietas. Civilinės ceremonijos, rengiamos miestų salėse ar rajono darbuotojų biuruose, daugumoje miestų kainuoja nedidelį mokestį – paprastai mažiau nei 100 USD – ir kai kuriose srityse, pavyzdžiui, Vašingtone, yra nemokamos. Teismai paprastai apriboja dalyvavimą nuo penkių iki dešimties, o tai gali sumažinti kitas išlaidas, susijusias su svarbiomis dienomis. Pažiūrėkite, ar vieta gali padaryti sandorį patrauklesnį, pridedant patalpas, kurios gali pagerinti vestuvių procesą, pvz., siūlyti vazas ar gėrimus prieš ceremoniją.

Taip pat būtinai paminėkite, kad jums reikalinga vieta jūsų vestuvėms, kol bus paskelbta vakarėlio kaina. Paprastai užsakydami vestuvių vietą turėsite sumokėti pradinį įnašą, o likusią dalį sumokėti vėliau.

Paklauskite jų, kokią protingą kainą mokėti už vestuvių vietą, kad rezervuodami vestuvių vietą neapvogtumėte ar nepermokėtumėte. Paprašius vestuvių vadybininko geriausių vietų pagal jūsų biudžetą sąrašą, galite išvengti daugybės „Google“ ir „Instagram“ paieškų valandų. Užduokite šiuos klausimus įstaigai, kad įsitikintumėte, jog turite tai, ko jums reikia.

Pabaigai

Kad padėtume jums išsiaiškinti, ištirti ir užbaigti vestuvių vietą, sudarėme galimų veiksmų ir vietų sąrašą, kad padėtume jums be streso rasti geriausią vietą jūsų renginiui. Norėdami pradėti, čia yra 16 mūsų mėgstamiausių vestuvių idėjų, taip pat keletas nuostabių pavyzdžių, kurie gali tapti rimtu įkvėpimu. Jei norite rasti nebrangią vestuvių vietą, atitinkančią jūsų vestuvių biudžetą ir kuri jums patinka, tuomet turite šiek tiek pasikapstyti. Plačiau: Santuoka.lt.

Facebook Comments