Kaip apšiltinti pastatus

Jums yra siūloma ekologiškai švari ir saugi medžiaga, kuri padės tinkamai izoliuoti įvairios konstrukcijos statinius. Ekovata tai yra tokia šilumą izoliuojanti medžiaga, kuri gaminama iš labai kokybiškos celiuliozės, kurioje yra antipirenų ir antiseptikų. Ekovata yra naudojama, kai yra statomos pačios įvairiausios patalpos, tai gali būti gyvenamieji namai, kotedžai, pramoniniai, administraciniai, prekybiniai, bei žemės ūkio statiniai, angarai, sandėliai, garažai ir kitos konstrukcijos statiniai. Ekovata tai yra praktikoje patikrintas super produktas, kuris gali būti naudojamas ten kur yra būtina kontroliuoti temperatūrą, garsą ir kondensatą. Kai yra naudojama tokia medžiaga, ji rinkoje yra naudojama jau daugiau nei 70 metų. Pastatų šiltinimas ekovata yra naudojamas taip dažnai, kadangi ji pasižymi tiesiog unikaliomis savybėmis. Pavyzdžiui, tai yra ekologiška medžiaga, kuri savo sudėtyje neturi jokių sveikatai tenkančių medžiagų. Taip pat ekovata pasižymi labai patraukliomis garsą izoliuojančiomis savybėmis. Be to, ekovata pasižymi geru garų pralaidumu. Tai yra sugebėjimas savyje surišti drėgmę ir ją atiduoti aplinkai, tuo pačiu ji nepraranda savo savybių. Ji neleidžia susidaryti kondensatui. Medžiaga gali kvėpuoti, kaip ir medinės konstrukcijos. Priešingai nei mineralinės medžiagos, ji nereikalauja garų izoliacijos organizavimo. Drėgmės lygio svyravimas nedaro jokios įtakos šilumos izoliacijai. Ekovata yra labai atspari liepsnai, ji labai sunkiai užsidega ir nėra degi, kadangi jos sudėtyje nėra jokių antipirenų. Tai yra labai biologiškai atspari medžiaga. Ji gali efektyviai apsaugoti izoliuojančius paviršius nuo puvimo, įvairiausių grybelių, graužikų ir vabzdžių, atitinkamai negali atsirasti mikroorganizmai.

Pastato sienų šiltinimas purškiama ekovata tai yra labai ekonomiškas variantas. Šios medžiagos naudojimas gali sumažinti energijos išlaidas apie 30 procentų. Ji pasižymi technologiškumu. Medžiagos montavimas gali būti atliekamas labai lengvai ir greitai. Medžiagai visiškai nenusėda. Ekovat tai yra labai puri medžiaga, kuri yra labai lengva, 81 procentas jos sudėties sudaro celiuliozė, 12 procentų yra antipirenų-boro rūgštis, bei 7 procentai antiseptikų. Naudojamos priemaišos nėra toksiškos, jos nepadarys jokios žalos žmogaus sveikatai. Savo sudėties dėka ekovata yra visiškai saugi ir montuojama be jokios žalos. Taip pat ekovata gali būti naudojama jei reikia statyti oro uostus, stadionus, gali būti apšiltinamos net bažnyčios. Kokia gi yra techninė ekovatos informacija? Statybinių konstrukcijų šilumos izoliacija tai yra viena iš svarbiausių užduočių statyboje, ypatingai tuo atveju, kai yra labai prastas klimatas. Šią užduotį gali išspręsti šiuolaikiška ir ekologiškai švari medžiaga, kuri nepadarys jokios žalos jūsų sveikatai, tai yra ekovata. Labai dažnai ši medžiaga yra naudojama Kanadoje, JAV, Vokietijoje, Skandinavijos šalyse. Ir ji jau 70 metų labai sėkmingai naudojama statybų srityje. Tačiau mūsų šalyje ši medžiaga naudojama dar pakankamai nesenai.

Kokiomis savybėmis pasižymi tokia šilumą izoliuojanti medžiaga kaip ekovata? Ji pasižymi labai aukštu šilumos izoliacijos lygiu. Montavimo metu gali susidaryti besiūlė danga, kuri užtikrina maksimalias izoliacines savybes. Tyrimai nurodo, kad net tinkamai sumontuota izoliuojanti medžiaga gali sudaryti tam tikrus tarpus, o tai gali paskatinti labai didelį šilumos lygio praradimą. Ekovata pilnai užpildo visus tarpus, siūles, bei neleidžia, kad būtų prarandama labai daug šilumos. Celiuliozinė šilumą izoliuojanti medžiaga gali būti padengiama ant bet kurio paviršiaus, medžiagos gali būti įpurškiamos, beriamos ir montuojamos. Kadangi ekovata yra labai lengva medžiaga, ji gali patekti net į labai smulkius tarpus, yra sudaromas vientisas šilumą izoliuojantis sluoksnis. Kai yra atliekamas pastatų šiltinimas ekovata neatsiranda jokie šalčio tilteliai. Tokia šilumos izoliacija nei vieno žmogaus nepaliks abejingo.

Facebook Comments