Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Ką turite žinoti, jei skrendate į kitas šalis atostogauti

skrendateJeigu domitės atostogomis užsienyje, tai iškart turėtumėte dairytis po internetines kelionių svetaines – dabar pasiūlymų yra be galo daug, o svarbiausia yra tai, kad kainos šiuo metu yra vienos mažiausių. Tai liečia ir skrydžius, ir viešbučius. Tiesa, kiek pinigų teks išleisti atostogoms – priklausys nuo poilsio laiko bei šalies. Jeigu norėsite vykti toli, tai ko gero teks išleisti daugiau pinigų, nes skrydžiai bus brangesni. Kai kurių lėktuvų bilietų kainos yra nemažos ir todėl, kad vykdomi persėdimai. Jums taipogi reikia domėtis kaip vyks ir pati kelionė, nes dauguma žmonių klysta manydami, kad visi skrydžiai yra tiesioginiai, nors nemaža dalis jų yra su persėdimais.

Norintiems atostogauti Europoje dabar yra gana daug pasiūlymų – prasidėjo vasaros sezonas, o būtent šis laikotarpis ir pasižymi didžiuliu turistų intensyvumu. Geriausia būtų kelionę planuoti patiems, nes šitaip galėsite sutaupyti nemažai pinigų. Kelionių organizatoriai, kurie siūlo atostogas, dažniausiai ima tarpininkavimo mokestį, kuris neretai būna gana didelis. Patys organizuojantys keliones gali išleisti daug mažesnes pinigų sumas, nes viskas užsakoma be jokių tarpininkų. Žinoma, daug ką reiškia ir pasirinktas transportas – jeigu skrendate lėktuvu, tai tikėtina, kad tolimesnę šalį pasieksite pigiau nei važiuojant autobusu.

Planuojant atostogas kitose šalyse taip pat reikia nemažai laiko skirti ir tos šalies apžvalgai. Tai reiškia, kad neprošal būtų pasidomėti ir vietine tvarka, įstatymais. Geriausia tai, kad didžiausios kelionių svetainės pateikia šią informaciją kiekvienam. Pavyzdžiui, kelionių svetainėse jūs galite surasti informaciją apie tam tikrų šalių privalumus bei trūkumus, taip pat rasite ir rekomenduojamas aplankyti vietas.

Ieškodami pigiausių bilietų, nepamirškite, kad jums teks užsisakyti ir viešbutį. Minėtos kelionių svetainės neretai pateikia pasiūlymus būtent atostogoms. Tai reiškia, kad jūs galite rezervuoti visą kelionę, į kurią būtų įskaičiuojamos bilietų kainos bei apgyvendinimo paslaugos. Turite kruopščiai peržiūrėti visus pasiūlymus, nes kaip minėjome, kainos nustatomos atsižvelgiant į atostogų laikotarpį. Dažniausiai siūlomos išvykos dviem savaitėms, bet jeigu norėsite ilgesniam laikui pasisvečiuoti kitoje šalyje, tai ir mokėsite atitinkamai daugiau.

Facebook Comments