Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Ką reikia žinoti prieš perkant biuro kėdes?

Biuro kėdžių pirkimas – tai ne tik kėdės dizainas ir spalva. Nors kai kuriais atvejais, kuomet įmonė laikosi savo prekinio ženklo vizualinio išpildymo, biuro baldų spalva taip pat yra labai svarbi. Tačiau dabar pakalbėkime apie tai, kas svarbu ne tik akiai, bet ir sveikatai ir į ką būtina atkreipti dėmesį renkantis kėdes biurui.

Kalbant apie kėdes, naujausios tendencijos išties džiugina – tai yra tas baldas, kuriam skiriamas ypatingas dėmesys. Ir čia pastebima, kad jų kaina jau vis rečiau laikoma pagrindiniu pasirinkimo kriterijumi. Taip yra todėl, kad darbuotojas, priklausomai nuo darbo pobūdžio, biuro kėdėje praleidžia didžiąją dalį savo darbo laiko. O tai yra tiesiogiai susiję su jo savijauta ir sveikata.

Labai svarbu yra kėdės aukštis, plotis, porankių pozicija, atlošo padėtis. Daugelis šių funkcijų reguliuojamos mechanizmais, leidžiančiais jas keisti. Ir tai yra būtina, kad kėdė būtų pritaikoma bet kokių fizinių duomenų asmenims. Tačiau dar svarbiau yra ergonomiškumas, padedantis išlaikyti taisyklingą sėdėseną, netrikdantis kraujotakos ir leidžiantis pakeisti pozą nepakilus nuo kėdės.

Biuro kėdės ilgalaikiu periodu keitėsi labai stipriai, tačiau ne tik jos, bet ir pats požiūris į jų pirkimą. Anksčiau nebuvo taip stipriai akcentuojamas poveikis žmogaus sveikatai ir fiziniams pojūčiams, nekalbėjo ir apie tai, kaip tai veikia darbuotojo produktyvumą. Todėl kėdėms nebuvo teikiamas didelis dėmesys, o ir jų pasirinkimas nebuvo labai platus.

Taigi, šiandien jau galima drąsiai teigti, kad šis baldas gali pagerinti darbuotojo našumą, sumažinti nuovargį ir padidinti veiklos rezultatus. Todėl svarbu galvoti apie kėdės ergonomiškumą, patogumą, funkcionalumą. Tiesa, pastebima, kad pastarasis tampa vis mažiau akcentuojamas, kadangi kėdės patogumas ne visuomet priklauso nuo to, kiek funkcijų ji gali atlikti.

Facebook Comments