Įmonės steigimas

imones steigimasNemažai žmonių mintyse gvildena tam tikrą verslo idėją, tačiau ne paslaptis, jog ir tam tikros negatyvios mintys galvoje apsilanko itin dažnai. Viena iš tokių minčių – kaip įteisinti būsimą verslą. Tai ko gero kiekvienam žmogui atrodo neįmanomas dalykas be teisininkų pagalbos. Žinoma, didžioji dalis yra tiesa, bet reikėtų nepamiršti – jeigu skiriate pakankamai laiko domėjimuisi, tai verslą įsteigti galite ir patys. Trumpai tariant, čia svarbu yra pasirinkti tinkamą formą, o viena populiariausių – įmonės steigimas internetu.

Kodėl steigti įmonę reikėtų būtent internetu? – tai ko gero vienintelis būdas viską atlikti daug greičiau. Verta pastebėti, jog šiuo atveju jūsų žinios turi būti pakankamos ne tik pačiame registravimo procese, bet ir tam tikruose teisiniuose apsektuose. Kiekvienas norintis įsteigti įmonę turi gerai apžvelgti visas galimybes, nes šiuo metu juridinį statusą galima turėti įregistravus tam tikrą bendrovę ar individualią įmonę, žinoma, laikui bėgant, atsirado ir kitų galimybių.

Jeigu nusprendėte registruoti bendrovę, tai jūsų pasirinkimas yra rinktis arba uždarąją, arba paprastą akcinę bendrovę. Kuo šios skiriasi? Uždarosios akcinės bendrovės pasižymi tuo, jog jų akcijos jokiu būdų nėra platinamos viešai, o su įprastomis – viskas atvirkščiai ir čia galima bendrovės akcijas pirkti bei parduoti tam tikrose vietose, kurios vadinamos akcijų biržomis. Verta pabrėžti, jog šių bendrovių tipai skiriasi ir tuo, jog tiek registravimo metu, tiek ir jau vykdant veiklą, kiekvienai jų galioja šiek tiek skirtingi teisės aktai bei kitos nuostatos. Būtent dėl šios priežasties reikėtų konsultuotis su tikrais specialistai, kurie galėtų išaiškinti visus esminius skirtumus ir taip galėtumėte nuspręsti kas iš tiesų jums reikalinga.

Šiuo metu viena naujausių teisinių formų registruojant juridinį asmenį tai – mažoji bendrija. MB steigimas pasižymi tuo, jog čia jums nėra privaloma turėti įstatinį kapitalą ir visa registracijos procedūra yra kiek paprastesnė. Žinoma, naujovėms dar visi žmonės yra pasiruošę, todėl norint įsteigti mažąją bendriją, rekomenduotume pasirinkti profesionalų paslaugas, kurie viską atliks už jus ir padės išvengti galimų nesklandumų dėl trūkstamų žinių.

Paprasčiausiai, kiekvienas būsimas verslininkas turi gerai pasidomėti įmonių steigimo procedūromis, nes neretai yra ypač lengva įvelti klaidų, kurios gali sukelti nemažai problemų, o to tikrai išvengtumėte, jeigu naudotumėtės minėtų specialistų paslaugomis, tad jeigu norite išvengti nesklandumų – patikėkite šį darbą į specialistų rankas.

Facebook Comments