Kokie dviračių komponentai labiausiai perkami?

dviraciu krepsiaiAtnaujinant dviratį ar tiesiog ruošiantis važinėjimosi sezonui, nemažai žmonių skiria nemažą biudžetą pasiruošimui saugioms kelionėms. Verta pastebėti, jog kuo toliau, tuo dažniau įvairių kategorijų dviratininkai pradeda didesnį dėmesį skirti būtent į kokybiškų priedų įsigijimą, nes faktas – tai padeda ilgiau išlaikyti dviratį naudojamą pagal visus saugumo reikalavimus, o ir šiaip kokybiškesni komponentai leidžia mėgautis sklandžiu bei patogiu važinėjimusi. Kas šiuo metu yra populiaru dviračių priedų įsigijime?

Nemaža dalis dviratininkų keliauja itin ilgus atstumus, todėl čia ir su savimi vežamų daiktų kiekis yra itin didelis. Vežtis bagažą nėra jau taip lengva, todėl čia išskirtinio dėmesio sulaukia specialūs dviračių krepšiai. Juose galima sutalpinti ne tik būtiniausius daiktus, bet ir kitą, itin svarbų bagažą. Verta pabrėžti, jog kokybiški dviračių krepšiai pasižymi tuo, jog jie nepraleidžia vandens, todėl į juos be jokios baimės gali būti dedami tiek telefonai, tiek nešiojamieji kompiuteriai, tiek ir kita elektronika, kuri yra reikalinga kelionių metu. Žinoma, čia reikėtų apžvelgti krepšių paskirtis – kelioniniai yra kur talpesni ir gali sutalpinti gana didelį kiekį daiktų, kuriuos vežtis su savimi bus itin saugu. Taip pat reikėtų pastebėti, jog šiuo metu yra labiausiai perkami dviračių krepšiai ant bagažinės. Su jais pats važiavimas tampa daug patogesnis, nes jie tikrai kojoms nemaišo minti pedalų. Būtent šie krepšiai yra naudojami važiuojant ilgas kelionių distancijas.

Kas liečia kitus pirkinius dviračiams, tai čia ne ką mažiau dėmesio sulaukia ir būtiniausios dalys – padangos. Keliaujant yra būtina turėti atsargines, nes juk joms netikėtai išsileidus, gali būti sudrumsta visa kelionės ramybė. Tokiais atvejais dažniausiai yra perkamos ne tik padangos, bet ir oro kameros. Visa tai galima sutalpinti prieš tai minėtuose kelioniniuose krepšiuose. Žinoma, tai liečia ne tik padangas, bet ir jų montavimo įrangą, nes juk ir taip aišku, kad plikomis rankomis jų pakeisti nepavyks.

Taip pat labiausiai perkamomis dviračių prekėmis yra laikomos apšvietimo sistemos. Čia jos yra būtinos vien todėl, jog būtų laikomasi KET, nes kiekviena keliais važiuojanti priemonė, įskaitant ir dviratį, turi būti tvarkinga, todėl žibintai čia yra itin svarbūs tiek juos montuojant gale, tiek ir priekyje.

Kalbant apie visų komponentų įsigijimą, tai vertėtų pastebėti, jog perkant internetu yra išleidžiamos mažesnės sumos, nes čia jų kainos yra gerokai mažesnės. Tad jeigu norite atnaujinti ar paruošti savo dviratį kelionėms už kuo mažesnę sumą, tai neabejotinai turėtumėte rinktis el. parduotuves.

Facebook Comments