Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Hialurono rūgštis – natūrali mūsų organizmo sudedamoji dalis

Kiekvienas šiuolaikinis žmogus, kuriam rūpi jo išvaizda ir tinkamos grožio puoselėjimui skirtos priemonės, žino, kad hialurono rūgštis yra vienas iš įdomiausių ingredientų, skirtų mūsų odos priežiūrai. Hialurono rūgštis yra natūraliai aptinkama mūsų organizme. Ši rūgštis išsaugo odos drėgmę (t.y. neleidžia jos prarasti) ir išlygina odą – jaunoje odoje įprastai yra pakankamas kiekis hialurono rūgšties. Puoselėjant savo grožį, rinkoje galite rasti labai daug skirtingų kremų, serumų ir kitų produktų, kurių sudėtyje būtų hialurono rūgšties. Tačiau šis rūgštis dažniausiai pasitelkiama atliekant hialurono rūgšties injekcijas, sukuriant greitesnius ir efektyvesnius rezultatus.

Hialurono rūgštisHialurono rūgštis yra natūralus glycosaminoglycan (polisacharidas, kuris yra labai svarbi jungiamųjų audinių sudedamoji dalis) ir gali būti gaunamas iš įvairių šaltinių, pvz., maisto, papildų, miltelių ir kt. Kaip jau buvo minėta, mūsų organizmas hialurono rūgštį gamina natūralių būdu, tačiau bėgant metams ar tiesiog dėl tam tikrų vidinių organizmo pakitimų, šios rūgšties gamybos procesai sulėtėja, o tai reiškia, kad oda tampa sausesnė, formuojasi odos raukšlės ir įvairūs įlinkimai bei atsiranda kitų odos problemų.

Ir nors neretai, tai yra natūralaus senėjimo padariniai, vis dėlto kiekvienas iš mūsų galime apgauti laiką. Taip, laiko sustabdyti negalime, tačiau turime progą patobulinti savo grožį ir išvengti pernelyg ankstaus senėjimo. Juk puikiai suprantama, kad kasdien mūsų odą veikia labai daug kenksmingų aplinkos veiksnių, nuo kurių apsisaugoti ar kurių visiškai išvengti yra pernelyg sudėtinga. Todėl net jei tinkamai rūpinamės savo oda, anksčiau ar vėliau galime susidurti su tam tikrais odos pakitimais. Jei taip nutinka ir mūsų naudojamos grožio puoselėjimo priemonės nebepadeda, galime išbandyti hialurono rūgšties injekcijas, kurias atlieka šios srities specialistai.

Tai nėra skausminga procedūra. Tai taip pat nėra plastinės chirurgijos operacijoms priskiriama išvaizdos koregavimo procedūra. Todėl į hialurono rūgšties injekcijas reikėtų žvelgti visiškai kitaip. Tai galite traktuoti kaip grožio procedūrą, kuri nesukels jums jokių pašalinių veiksnių ir leis vėl džiaugtis gražiai ir lygiai atrodančia oda. Trumpiau tariant, jūsų oda atjaunės, taps lygesnė ir švelnesnė.

Facebook Comments