Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Gražios šypsenos paslaptis – kokių priemonių imtis, kad dantys būtų sveiki ir gražūs?

Dantu implantai

Užsieniečiai, besilankantys Lietuvoje, stebisi kodėl lietuviai nesišypso. Priežastis tarsi aiški – daugelis paminėtų mūsų sunkią valstybės kūrimosi istoriją, kuomet žmonėms buvo svarbi laisvė. Bet ar tai tikroji priežastis? Bemaž pusė planetos gyventojų turi prastus dantis, todėl yra tikimybė, kad šypsenos nebuvimas priklauso ir nuo dantų būklės. O kaip gali šypsotis jei tarp dantų – skylė? O jei tavo dantys kreivi? O jei kamuoja ėduonis? Yra daugybė būdų, kurių imantis atsirastų galimybė vėl plačiai nusišypsotų.

Jei esate netekęs danties, išdrįskite pašalinti šią problemą. Dantu protezavimas dažnam asocijuojasi su senais žmonėmis, kurie nebeturi savų dantų ir nešioja protezus. Ši stereotipinį mąstymą vertėtų pamiršti – odontologijoje įprastus protezus pakeitė dantu implantai. Tai yra viena iš moderniausių priemonių odontologijoje, kuri privers pamiršti, jog esate netekęs danties! Iš titano gaminami implantai puikiai pakeis trūkstamą dantį bei sugrąžins kokybišką gyvenimą. Jums nebereikės bijoti, jog kažkas gali pamatyti, kad neturite danties, be to, vėl galėsite kramtyti kietą maistą! Sakote – kam to reikia? Tai būtina sąlyga norintiems ne tik gražiai šypsotis, bet ir kramtyti kietą maistą. Skylė dantų eilėje kenkia dantų sąkandžiui, o nuo to krypsta žandikaulis. Skamba ne itin gražiai, ar ne? Išdrįsę pasinaudoti dantų protezavimo paslaugą jūs ne tik užkirsite kelią įvairioms ligoms, bet ir atrodysite estetiškiau.

Lankykitės pas odontologą. Odontologas turi būti jūsų draugas, o ne pats baisiausias priešas. Kai kurie žmonės turi ne itin gražius atsiminimus iš vaikystės apie vizitus pas odontologą, todėl suaugus vertėtų juos pamiršti. Esate atsakingas žmogus, todėl tokia nepagrįsta baimė tik kenkia jūsų sveikatai. spartus gyvenimo būdas priverčia viską daryti paskubomis, todėl ir dantų priežiūrai gali neatsirasti daug laiko. Ką daryti? Užsirašykite pas odontologą bent du kartus per metus. Jis, pastebėjęs pirmuosius pakitimus dantyse, jus įspės, o tai užkirs kelią rimtesnėms problemoms.

Dantų sveikata yra svarbi norintiems turėti ne tik gražią šypseną, bet ir kokybišką gyvenime. Net jei nejaučiate jokio skausmo, nueikite pas odontologą. Dažnas iš mūsų pamiršta tai daryti, o paskui kenčia, todėl nepamirškite rūpintis savimi.

Facebook Comments