Blefaroplastika – atverkite akis

Kiekvieno žmogaus akys – tikras sielos veidrodis, todėl išlaikyti žvilgsnį išraiškingą ir gilų tikrai labai svarbu. Daugelis akis ryškina įvairiausiomis kosmetikos priemonėmis, kadangi tai leidžia veidui atrodyti kur kas dailiau. Ryškios akys priverčia ir kitus veido bruožus atrodyti gražiau. Deja, kartais akis paryškinti kosmetinėmis priemonėmis gali ir nepavykti, kadangi su amžiumi akių vokai nusvyra. Dėl šios priežasties veidas gali atrodyti vyresnis nei yra, jis taip pat sudaro pavargusio žmogaus įvaizdį. Negana to, nieko nedarant laikui bėgant gali atsirasti ir regėjimo problema, kadangi užkritęs vokas gali trukdyti matyti. Tokiais atvejais vokų pakėlimas tampa labai reikalingas, kad nenukentėtų gyvenimo kokybė. Jei liūdnas žvilgsnis jums nepatinka, tuomet tikrai verta pagalvoti apie blefaroplastika.

Voko nusvirimas tikrai nėra retas atvejis – jis dažniausiai pasirodo sulaukus 40 ir daugiau metų. Kai kuriais, žymiai retesniais, atvejais vokai gali pradėti trukdyti ir jauniems žmonėms. Dažniausiai šią problemą lemia tiesiog paveldimumas. Vokų pakėlimas kuo puikiausiai panaikina šią problemą, todėl žvilgsnis vėl tampa išraiškingas, nepaslėptas ir ne toks liūdnas. Galima vėl patogiai naudoti kosmetika vokams, nesibaiminant, jog viskas susidarkys, nubėgs. Tokia operacija nepanaikina raukšlių, tamsių paakių ir panašiai, tačiau savivertė po tokios operacijos tikrai pakyla, nes veidas atjaunėja.

Pati operacija trunka apie dvi valandas, jei tvarkomi ir viršutiniai, ir apatiniai vokai. Jei operuojami tik viršutiniai vokai tuomet operacija gali netrukti net valandos. Kadangi pjūvis yra daromas per natūralią vokų liniją, randelis tikrai nesimatys. Į natūralią voko odos raukšlę integruotas pjūvis būna mažai pastebimas ir pačiam pacientui po operacijos ir sugijimo. Pati operacija atliekama taikant vietinę nejautrą, o žaizdos būna siuvamos itin plonais siūlais.

Sunkiausia po operacijos būna tik pirmoji savaitė, tačiau po dviejų savaičių jau galima džiaugtis susinormalizavusia išvaizdą. Tačiau gijimui visuomet rekomenduojama pacientui numatyti mėnesį. Pirmąją savaitę vokai būna patinę, atsiranda kraujosruvų, tačiau šaltais kompresais galima sutrumpinti šių sunkumų trukmę. Likę randeliai pabąla per 3-6 mėnesius. Po viršutinių vokų pakėlimo operacijos rezultatai išlieka apie 5-7 metus, o apatinių vokų operacijos kartoti dažniausiai nebeprireikia.

Facebook Comments