Geriausias kinų virtuvės restoranas Vilniuje

Pekino Antis

Kinų virtuvės patiekalai – vieni mano mėgstamiausių, todėl neretai išbandau šios virtuvės restoranus, kurių, dideliam mano džiaugsmui, Lietuvoje vis daugėja. Turiu keletą mėgstamiausių patiekalų, kuriuos išbandau dažniausiai, tačiau taip pat nevengiu išbandyti ir naujovių. Turiu pastebėti, kad patiekalų skonis skirtinguose restoranuose labai skiriasi, tad dažniau apsilankau tuose restoranuose, kurie žavi geriausiu patiekalų skoniu. Praeitą savaitę mano atradimu tapo restoranas pekino antis, kur su draugų kompanija paragavome tikrai nemažai patiekalų.

Vos tik įžengėme į restoraną, mus iš karto sužavėjo jauki aplinka ir maloniai bendraujantis personalas. Staliuką buvau rezervavusi iš anksto, tad iš karto buvome palydėti prie mūsų staliuko. Padavėjai atnešus meniu išsirinkome šaltuosius patiekalus. Stengiausi rinktis tokius, kurių neteko ragauti anksčiau: pasirinkome virštų skrandelių ir jautienos užkandėlę su aitriu padažu, kurios tikrai puikiai tiko su mūsų pasirinktais gėrimais. Užkandžiaudami ir besišnekučiuodami vartėme pagrindinį meniu, ir išsirinkome patiekalus, kurių norėtume paragauti. Mano pasirinkimu tapo saldžiarūgščiai šonkauliukai, o mano bičiuliai išsirinko kiaulienos gabaliukus kario padaže, užsisakė keptų jūros gėrybių bei antienos kepsnelių su ananasais. Kadangi visi išsirinkome skirtingus patiekalus, buvo proga paragauti visų skirtingų patiekalų, kurių skonis mane tiesiog pakerėjo. Tikrai ne visus šiuos pasirinktus patiekalus yra tekę ragauti anksčiau, ir ypatingai gerą įspūdį man paliko antiena su ananasais. Esu pratusi su ananasais ar kitais saldžiais vaisiais derinti vištieną, tačiau dabar galiu drąsiai pasakyti, kad tai puikiai dera ir su antiena, kuri buvo paruošta tikrai meistriškai.

Nors restorane patiekalų porcijos buvo tikrai nemažos, tačiau neatsispyrėme pagundai paragauti deserto – akį patraukė šilkiniai kiaušininiai blyneliai su sezamais. Pasirinkimu tikrai nenusivylėme, nes nieko panašaus nėra tekę ragauti, ir skonis buvo tiesiog pasakiškas. Manau, kad šiame restorane apsilankysiu dar ne kartą vien dėl šio siūlomo deserto, kurio nėra tekę ragauti jokiame kitame restorane.

Turiu pasakyti, kad šis restoranas gerokai skiriasi nuo kitų kinų virtuvės restoranų – patiko jauki aplinka, malonus aptarnavimas, patiekalų pateikimas, ir, žinoma, puikaus skonio maistas. Čia įvairių siūlomų patiekalų pasirinkimas yra tikrai labai didelis, tad net ir patys išrankiausi restorano lankytojai galės atrasti pačius tinkamiausius patiekalus. Siūlomi daržovių, žuvies, kiaulienos, vištienos, jautienos patiekalai, taip pat triušienos, strutienos, moliuskų patiekalai, ir t.t. Tinkamiausius patiekalus atras kiekvienas, norintis išbandyti kažką naujo, ir taip pat gali nustebinti gana nedidelės patiekalų kainos. Šiek tiek užmečiau akį ir į dienos patiekalų pasiūlymus – papietauti restorane galima pigiau nei už penkis eurus, ir visada galima išsirinkti pačius mėgstamiausius patiekalus iš verslo pietų meniu.

Stebiuosi, kad man šiame restorane nėra tekę lankytis anksčiau, nes tikrai neretai nusprendžiu užsukti į  kinų virtuvės restoranus. Pro šį restoraną vis praeidavau pro šalį, ir taip nė karto čia neužsukau. Tikrai džiaugiuosi, kad nusprendėme čia apsilankyti su draugų kompanija – galėjome paragauti gana nemažai patiekalų, kurie paliko tikrai didelį įspūdį. Lyginant su kitais restoranais, galiu pasakyti, kad čia maisto skonis yra kur kas geresnis, ir tikrai žaviuosi tokia puikia aptarnavimo kokybe. Kai lankėmės restorane, svečių skaičius buvo tikrai nemažas, ir praktiškai nemačiau laisvų staliukų. Padavėjos operatyviai reagavo į kiekvieną užsakymą, ir ilgai laukti užsakytų patiekalų neteko. Puiki nuotaika neblėso viso apsilankymo metu, ir pasimėgavę išskirtinio skonio patiekalais pasižadėjome, kad čia užsuksime dar ne vieną kartą – juk liko dar daug neragautų patiekalų, kurie tiesiog viliote vilioja.

Rezervuoti staliuką restorane Pekino Antis patogu internetu.

Facebook Comments