Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Dviračių spynos

dviraciu spynosNuolatos važinėjate dviračiu? Labiausiai neramina jo palikimas viešoje vietoje? Svarbu yra tai, jog netinkamas dviračio prižiūrėjimas gali privesti prie galimos vagystės, todėl svarbu yra pasirūpinti visomis saugumo priemonėmis, kurios padės išvengti galimų vagysčių. Svarbu yra tai, jog Lietuvoje vagystės pasitaiko ne tik viešose vietose – šias ratuotas priemones vagia net ir laiptinėse ar užrakintuose sandėliuose. Tik tinkamos dviračių spynos, padės maksimaliai apsaugoti dviratį nuo piktavalių rankų.

Renkantis užraktus svarbu yra tai, jog neretai jie yra reikalingi vis kitokie. Svarbus yra tai, jog tik kokybiški dviračių užraktai gali padėti apsisaugoti nuo minėtų pasekmių. Verta pabrėžti, jog kuo pigesni gaminiai, tuo labiau jie yra pažeidžiami, todėl būtina tinkamai įvertinti visas galimybes.

Įprastai, jeigu važiuojate link parduotuvės, tai turėtumėte apsižvalgyti kur būtų įrengtos tinkamos vietos dviračių pastatymui. Svarbu yra tai, jog prie prekybos centrų yra įrengta jų pakankamai ir dažniausiai tokias vietas stebi kameros. Tokiu atveju dažniausiai yra naudojamos trosinės spynos, kurias reikia montuoti per dviračio padangą. Tokiu atveju tikimybė, jog dviratis bus pavogtas – maža, nes paprasčiausiai vagims reikės nukirpti spyną arba išmontuoti dviratį ir tenkintis laimikiu be vieno rato.

Taip pat verta pabrėžti, jog renkantis spynas, taip pat reikėtų dairytis ir į kiek nestandartinius užraktus, nes paprasčiausiai – kuo naujesnė apsauga, tuo mažesnė tikimybė, jog apie jas bus girdėję vagys, todėl suprantama, jog naujovėms jie nebus pasiruošę. Paprasčiausiai siūlytumėte dairytis ir į cilindrines apsaugas, kurios pasižymi patvarumu. Tokiu atveju vagims teks kaip reikiant paplušėti, nes strypo tvirtumas jiems sukels rūpesčių, nes jį teks pjauti specialiu pjūklu, tad čia galima sakyti yra bene viena geriausių apsaugos nuo vagysčių priemonė.

Taip pat verta pasidomėti naujausiomis technologijomis. Jeigu jūs savo dviračio apsaugai esate pasiryžę pakloti nemenką sumą, tai siūlytume pasidomėti GPS sekikliais, kurie padės jums surasti jūsų dviratį akimirksniu. Tai reiškia, jog naudojant šiuos sekimo įrenginius, galite būti tikri, jog vagystės atveju, savo dviratį galėsite rasti nesunkiai. Patį daviklį reikėtų montuoti sunkiai surandamoje vietoje, o viena geriausiu – sėdynė. Joje vagys tikrai neras nieko įtartino, o ir ieškoti tikriausiai nesusipras, tad kol jie mėgausis naujų grobiu, jūs galėsite informuoti pareigūnus apie jūsų dviračio būvimo vietą. Paprasčiausiai turite suprasti, jog tik tinkamos apsaugos priemonės gali leisti jums jaustis ramiems, tad jeigu jums reikalinga maksimali apsauga – negailėkite pinigų tinkamos įsigijimui.

Facebook Comments