Pirmi kreditai nemokamai – patraukli galimybė?

kreditaiMūsų šalis yra gana nedidelė, tad palyginimui joje apstu kreditus siūlančių firmų, kurios visais įmanomais būdais stengiasi prisivilioti naujų klientų. O kuomet pasirinkimų jūrą tokia plati – laimi paprastas žmogus, kadangi konkurencija paskatina mažinti palūkanas arba suteikti papildomus malonumus, kaip mažos dovanėlės, skolinantis. Renkantis firmą iš kurios sieksite pasiskolinti reikia įvertinti kelis aspektus, kokius kaip: į kokio dydžio paskolas firma orientuota, per kiek laiko teks grąžinti konkrečią sumą, o galiausiai vienas iš svarbiausių aspektų, jei skolinatės pirmą kartą – ar pirmieji kreditai suteikiami nemokamai?

Nemokami kreditai reiškia, kad grąžinsite lygiai tokią pačią sumą, kokią ir pasiskolinote. Taigi, nepermokėsite ir gausite tiek pinigų kiek norite ir, žinoma, leidžia jūsų galimybės. Kyla klausimas: kodėl firmoms apsimoka jums paskolinti visiškai nemokamai? Juk jie iš to negauna visiškai jokios naudos… Paprasčiausiai, jie tikisi, kad pirma paskola jus paskatins prireikus pinigėlių vėl grįžti. Žinoma, jokio konkretaus įsipareigojimo, tačiau dažniausiai ir patys tautiečiai mieliau grįžta prie įmonės, kurios skolinimosi tvarką pažįsta geriausiai.

Skolinkitės iš tos pačios firmos, kadangi besikartojantis procesas suteiks jums lojalaus kliento vardą. Tuomet galėsite mėgautis mielomis dovanėlėmis ir paskolomis su labai mažomis palūkanomis.

Beprocentinis paskolų teikimas gana populiarus Lietuvoje. Yra net ne viena firma, kuri siūlo tokio pobūdžio skolinimąsi: SMS credit, LIT credit, Credit Plus, POP kreditai ir taip toliau. Nusprendus, kad skolinsitės iš tos firmos, kuri teikia pirmą kreditą nemokamai, būtinai palyginkite jų palūkanas, jei kada prireiktų antros paskolos. Aišku, dažnokai jos kinta priklausomai nuo laikotarpio kada skolinatės, tačiau daugiau ar mažiau kiekviena firma turi savo procentų dydį.

Dažnai pirmasis pasiskolinimas neuždaro durų kitiems kreditams. Net jei ir skolinatės pirmą kartą nemokamai, paskolos palūkanas lyginti būtina. Niekada negalite žinoti, kada jums vėl prireiks pinigėlių. O juk dažniausiai ir grįžtama prie pirmosios firmos.

Pirmas kreditas dažniausiai geriausias išsigelbėjimas tiems, kuriems pinigų prireikia labai staiga. Žinoma, paskolos gavimas jokiu būdu negali būti impulsyvus žingsnis, tačiau kadangi suteikiamos tokio patogios galimybės pasiskolinti – dažniausiai asmenys ne visada įvertina savo galimybes pinigus grąžinti. Pirmos paskolos skolinimosi procesas yra labai paprastas. Vos per kelias minutes įvertinus jūsų prašymą pinigai kišenę pasieks tiesiog bėgdami.

 

 

Facebook Comments