Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Durex Pleasuremax prezervatyvo naudojimo žingsneliai

Durex PleasuremaxPlatus kontraceptinių priemonių pasirinkimas suteikė galimybę pasirinkti variantą, kuris labiausiai tenkina jūsų individualius poreikius. Durex Pleasuremax prezervatyvai – inovacija, kuri užkariauja daugelio žmonių lovas. Žinoma, egzistuoja kur kas platesnis sargių pasirinkimas, tad atsižvelgiant į dydį, spalvą, kvapą, galiausiai, išvaizdą – tikrai pavyks rasti kažką individualaus. Prezervatyvų saugumas įvertintas 98 procentais. Likusieji du procentai dažniausiai apima faktą, kad žmonės patys nemoka tinkamai jais naudotis. Niekas negimsta mokėdamas, tad detalus žingsnelių išsianalizavimas gali padėti užsitikrinti dar didesnį saugumą.

1žingsnis. Viskas prasideda nuo prezervatyvo išpakavimo. Nerekomenduojame to daryti įsiaudrinus. Paprasčiausiai, pasiruoškite jį dar prieš pradėdami mylėtis – išpakuokite ir pasidėkite ant spintelės greta lovos. Darykite tai kuo atsargiau, kadangi moterys labai dažnai savo nagais sugadina patį prezervatyvą. Dar blogiau – daugelis pakuotes bando atidaryti dantimis.

2 žingsnis. Prezervatyvai, kaip ir visi kiti, dedami tuomet, kai vyro lytinis organas jau yra sustangrėjęs. Tuomet viskas bus labai paprasta ir neiškils jokių klaidų. Jeigu iš pirmo karto uždėti nepavyko – numaukite ir paimkite kitą sargį. Iš naujo bandyti dėti tą patį nėra prasmės – nepavyks.

3 žingsnis. Laikydami prezervatyvą pradėkite jį vynioti nuo varpos galvutės ir lengvai apgaubkite lytinį organą. Viskas turėtų išsivynioti labai paprastai. Prieš maunant prezervatyve neturi būti oro. Išleiskite jį.

4 žingsnis. Kuomet prezervatyvas jums bus nebereikalingas – iškart jį išmeskite. Jokiu būdu nenaudokite kelis kartus. Daugelis mano, kad išplovus galima naudoti dar ir dar. Būtent taip ir atsiranda anksčiau minėti du procentai. Prezervatyvas turi būti išmetamas iškart, nelaikykite jo greta lovos ar juolab joje.

Durex Pleasuremax prezervatyvai garantuoja ne tik apsaugą, tačiau tuo pačiu ir didesnį malonumą. Mylėtis su apsisaugojimo priemone dar niekada nebuvo taip malonu. Įvertinkite egzistuojančią pasiūlą ir išdrįskite išbandyti ką nors naujo. Juk žaidimai lovoje garantuoja ir kur kas geresnius dviejų žmonių tarpusavio santykius. Pirkdami internetu turite galimybę įsigyti sargius daug pigiau ir neabejotinai paprasčiau. Egzistuojant galimybėms tiesiog privalu jomis pasinaudoti. Mylėkite ir būsite mylimi.

Facebook Comments