Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Diskutuojame ir renkamės maitinimo pagalves

maitinimo pagalvesVisi žino, kas yra pagalvė. O štai maitinimo pagalvės – kiek paslaptingesnis pavadinimas. Tačiau besilaukiant kūdikio imama domėtis tokiais dalykais, kurie iki tol, rodos, neegzistavo. Kūdikio priežiūra – atsakomybės reikalaujantis procesas. Tiksliau, įvairių procesų visuma. Kad jie taptų paprastesni, patogesni, siūloma kasdienybę palengvinti galinčių daiktų. Maitinimo pagalvės taip pat priklauso šiai sričiai.

Atsakymų paieškos forumuose

XXI amžiaus žmones galima pavadinti interneto visuomene. Tad ir mamos rūpimų klausimų neretai ieško forumuose. Narių ir sukurtų temų skaičius ne tik nemažas, bet ir gana įspūdingas. Vienos mamos klausia, kitos stengiasi padėti, dalijamasi patirtimi. Kalbant konkrečiai apie maitinimo pagalves ir jų pasirinkimą, pastebėtina tokia diskusijų tvarka: susidomėjimas (klausimai apie kokybę, patogumą, kainos ir kokybės santykį), atsiliepimai (vienokios ar kitokios pagalvės rekomendavimas, patarimai, pasidalijimas naudojimo patirtimi).

Internete nusikėlus kokius aštuonerius metus atgal, aptinkamas įdomus dalykas – tuomet maitinimo pagalves nemažai mamų vertino kaip naujovę. Po kelerių metų diskusijose jau pastebima daugiau praktinio aptarimo (rašoma apie tai, kaip pagalve naudotasi ar naudojamasi). Esamos mamos suteikia aktualios informacijos būsimoms mamoms – juk pastarosios žengia į naują sritį. Natūralu, jog kyla įvairių abejonių, svarstoma, ar parduotuvėje siūloma kūdikių prekė bus kokybiška ir t. t.

Forumuose domimasi maitinimo pagalvių dydžiu. Klausiama, ar rinktis mažesnę, ar didesnę. Koks atsakymas? Planuojančioms kelionę ir toms, kurios nežada ant tokios pagalvės miegoti, rekomenduojamas kompaktiškesnis variantas. Tačiau ruošiantis pagalvę įsigyti ne tik maitinimo, bet ir miego tikslais renkamasi didesnę.

Kodėl domimasi?

Jei dar neturite vaikų, specialių pagalvių tema galbūt atrodo kiek svetima. Klausiate, kodėl mamos ieško informacijos apie maitinimo pagalves? Ar tai reali nauda, ar išpūstas burbulas?

Domėjimasis pagrįstas. Tarp pasirinkimo argumentų yra komfortas – speciali pagalvė palengvina kasdienybę. Be to, efektyvumu įsitikina tos mamos, kurios neišsimiega. Todėl informacijos šaltiniai nagrinėjami tikintis atrasti sprendimą. Ir tas sprendimas yra.

Kai kurios mamos pagalvę nusiperka kone spontaniškai, o kitos praleidžia ne vieną valandą, galvodamos, ar toks daiktas bus reikalingas. Klausiama patarimų savoje aplinkoje, naršoma jau minėtuose forumuose. Tai palengvina apsisprendimą.

Pasirinkimas

Kai jau nusprendžiama maitinimo pagalvę įsigyti, aktualūs tampa patarimai apie konkrečias tokių prekių ypatybes. Vienas iš akcentuotinų kriterijų yra pagalvės svoris. Jis turėtų būti toks, kad mama pagalvę galėtų nekomplikuotai paimti viena ranka.

Svarbu ir tai, kaip pagalvė funkcionuoja judant. Jei žengus žingsnį ji kris žemėn, tai sukels nepatogumų. Verta paminėti, kad kai kurios maitinimo pagalvės yra su specialiais dirželiais – tuomet kūdikį auginanti mama pagalvę prisisega.

Mamoms rūpi, ar apskritai verta tai, kas čia aptariama, įsigyti. Iš visko galima spręsti, kad tai labai pravartus daiktas. Vis dėlto yra ir išimčių. Sprendimą priimti reikėtų gerai apsvarsčius, nors iš tiesų daugeliu atvejų maitinimo pagalvė tampa tikra pagalba.

Kainos

Pradedant rinktis žvilgsnis užkliūva už kainų. Tai kelių dešimčių eurų klausimas. Kaip užsiminta anksčiau, esame interneto visuomenė. Internete kūdikių prekių galima rasti patraukliomis kainomis.

Kad įsigytas daiktas netaptų nusivylimo priežastimi, ne tik jo pasirinkimo kriterijai, bet ir konkrečios elektroninės parduotuvės pasirinkimas yra svarbus. Kad kūdikio priežiūra būtų kuo sklandesnė, reikia atidžiai nuspręsti, kur įsigyti aktualias prekes.

Kaina – subjektyvus dalykas. Tačiau galima įterpti ir objektyvią nuomonę – palyginti su kai kuriomis kitomis prekėmis, maitinimo pagalvės yra nebrangios. Pavyzdžiui, lovytė gali kainuoti ir daugiau nei šimtą, ir kelis šimtus. Tad remiantis bendru kūdikiams skirtų prekių kontekstu maitinimo pagalves galima priskirti prie pigesnių daiktų. Beje, būtent nedidelė kaina neretai tampa įsigijimo priežastimi – paskiriama šiek tiek pinigų ir tikimasi, kad jie bus išleisti tikslingai.

 

Kūdikio priežiūra – tai daugybė procesų, rūpestis, atsakingi veiksmai. Kad mažylis galėtų sveikai ir patogiai augti, svarbus kasdienis indėlis. Kad kasdienybė būtų patogesnė ir paprastesnė, siūloma atitinkamų prekių, tarp kurių yra ir pagalvės, skirtos maitinančioms mamoms.

Ar kūdikio priežiūra iš tikrųjų bus lengvesnė? Teigiami atsiliepimai formuoja optimistinę nuomonę. Diskutuojant forumuose gimsta tam tikros gairės. Kiekviena nuomone negalima šimtu procentų pasitikėti, nes nežinoma, kas yra kitame laido gale. Tačiau gyvenant interneto visuomenėje motiniški rūpesčiai kiek palengvėja, greičiau susiorientuojama plačioje kūdikio auginimo temoje.

 

 

 

 

Facebook Comments