Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Dantų implantavimas

dantu implantavimasOdontologijos klinikų, galinčių atlikti dantų implantavimo procedūras, yra gana nemažai, bet kiekviename mieste šių klinikų skaičius yra gana ribotas. Ieškantiems patikimo specialisto rekomenduojama pirmiau pasinaudoti standartinėmis dantų taisymo paslaugomis, nes jomis bet kokiu atveju reikės pasinaudoti jeigu ketinate pasinaudoti implantavimo procedūromis. Viešosios klinikos jums gali suteikti visas paslaugas, tad pirmiausia siūlytume apsilankyti jose. Dantų implantavimas reikalauja nemažo pasiruošimo, o dantų taisymas yra bene pagrindinis darbas. Viešose klinikose dantų taisymo paslaugos bus atliekamos gerokai pigiau ar visai nemokamai, todėl čia svarbu tinkamai pasidomėti visomis procedūromis.

Kas liečia dantų implantus, jums reikia žinoti tai, kad ši procedūra gali kainuoti nemažai pinigų. Pirmiausia, viskas bus nustatoma pagal tai, kiek tų dantų norėsite implantuoti. Kiekviena klinika turi nustatytas implantų kainas, o jeigu implantuoti norite ne vieną dantį, tada automatiškai ir kaina kils. Čia svarbu pabrėžti tai, kad nereikėtų tikėtis kažkokių nuolaidų – pacientai galvoja, kad klinikose yra lygiai taip pat kaip prekybos centruose – neva galima tikėtis nuolaidų, tokių kaip „du už vieno kainą“. To tikrai nebūna, jūs už kiekvieną implantuojamą dantį sumokėsite nustatytą sumą. Taip pat reikia nepamiršti, kad jūs mokėsite ne tik už implantą, bet ir už jo įstatymo procedūrą, tad galutinė suma, jeigu implantuosite ne vieną dantį, gali būti gana nemaža, nes vieno implanto kaina gali siekti ir kelis šimtus eurų.

Jums be abejo reikėtų žinoti ir tai, kad kai kuriose klinikose nėra būtina atsiskaityti iš karto. Paprasčiausiai, yra tokių klinikų, kurios yra sudariusios sutartis su lizingo bendrovėmis. Tai reiškia, kad pasinaudojus lizingo bendrovės paslaugomis, jūs gaunate finansavimą dantų implantavimui, o paskui jums belieka laiku atsiskaitinėti su lizingo bendrove. Turėtumėte tuo pasidomėti.

Kalbant apie pačią procedūrą, būtų neprošal pasidomėti ir kaip viskas vyksta. Pati procedūra gali būti atliekama etapais. Tai reiškia, kad vieno apsilankymo metu vargu ar turėsite naują dantį – pirmiau bus įsuktas titano sraigtas ir laukiama rezultatų – jeigu jis prigis, tada bus dedamos karūnėlės ir t.t.

Facebook Comments