Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Techninė pagalba kelyje – patarimai

technine pagalba kelyje 1

Techninė pagalba kelyje yra vis daugiau užsakoma paslauga nutikus bėdai kelyje visoje lietuvoje. Ši vairuotojus gelbėjanti paslauga iš vakarų atkeliavo salyginai lėtai, iš pradžių įsitvirtino Vilniuje, tačiau paskutiniu metu puikiai tinkanti naudotis ir kituose miestuose. Apjungus techninės pagalbos kelyje teikėjus, buvo sudarytos asociacijos, kurios gali gan greitai atsiųsti netoliese esantį tralą visą parą. Todėl verta pasidomėti ką gali ir ką siūlo šios įmonės. Juk tai naudinga žinoti visiems vairuotojams, iš anksto išsisaugoti kontaktus, kurių gali prireikti bet kada, bet kokius paros metu.

Nors rinkoje ir netrūksta paslaugas siūlančių įmonių ir privačių asmenų, kiekvienas vairuotojas gali iššvaistyti pinigus veltui. Vairuotojų tarpe vis dar pagrindinis kriterijus renkantis techninę pagalbą kelyje yra kaina. Kiek mažiau jiems yra aktualus aptarnavimo laikas, bet kuo greičiau atvyksta ekipažas – tuo patraukliau. O pačiame gale lieka profesionalumas, naudojama technika ir kiti niuansai, kurie garantuoja saugumą, paslaugos kokybę, komfortą.

Tačiau, kaip nustatoma paslaugų kainą automobilio pervežimo paslaugai? Žinoma, kad kainą įtakoja – pervežimo atstumas, kelias iki kliento, paros laikas, techninis sudėtingumas, užimtumas ir kiti faktoriai. Visi paslaugų teikėjai sako, kad jų kainos konkurencingos, tačiau kreipiantis į daugiau nei kelis kontaktus, galima pamatyti, kad kainos skiriasi ne tik procentais, bet ir kartais. Techninė pagalba kelyje taip pat dažnai neatitinka deklaruojamo atvykimo laiko, o gaišta juk klientas. Tad peršasi išvada – reikia negailėti laiko keletai skambučių, detaliam nupasakojmui apie sąlygas kalbant su operatoriumi.

Kur ieškoti šių paslaugų teikėjų? Techninė pagalba Vilniuje ir kituose miestuose yra labai konkurenginga, tad kontaktų galime rasti gana daug. Populiariausi įrankiai ieškant numerio, internetinio adreso yra populiarios paieškų sistemos, skelbimų portalai, socialiniai tinklai.

Jei nenorite gaišti laiko, pasikliaukite mūsų patarimu – aplankykite mus aptarnavusią pagalbavilniuje.lt komandą. Ši įmonė atlieka visus su technine pagalba kelyje susijusius darbus: automobilio pervežimas, rato keitimas, automobilio užvedimas, automobilio ištraukimas nuvažiavus nuo kelio, užklimpus, panašios paslaugos. Prieinamos kainos leidžia jaustis gerai, naudotis paslaugomis gali tiek senų, tiek naujų automobilių savininkai.

Facebook Comments