Būna stebuklai ir būna „Lidl“ stebuklai: už pirkinių krepšelį – naujas automobilis

Kalėdos, ko gero, yra pati laukiamiausia metų šventė, ir jos norisi laukti ne tik dėl jaukaus laiko kartu su pačiais artimiausiais, bet ir dėl dovanų. Jų savo ištikimiausiems pirkėjams turi paruošęs ir prekybos tinklas „Lidl“, pristatydamas stebuklingą šventinį „Lidl Plus“ žaidimą. Laimingųjų laukia įsimintinos kelionės, dovanų čekiai apsipirkti bet kurioje „Lidl“ parduotuvėje, o pagrindinis prizas – naujutėlaitis automobilis „Audi A4“, ir tai galima laimėti vos už vieną pirkinių krepšelį!

Specialus šventinis žaidimas vyks visą gruodį: nuo gruodžio 4 d. iki pat Naujųjų metų. Kiekvienas, bet kurioje „Lidl“ parduotuvėje apsipirkęs bent už 20 Eur, kasoje nuskenavęs „Lidl Plus“ programėlę ir aktyvinęs žaidimo bilietą, pretenduos laimėti naujutėlaitį automobilį – „Audi A4“.

Žaidimo dalyvių lauks ir kassavaitiniai prizai – poilsinės kelionės, į kurias išvykti padės kelionių organizatorius „Novaturas“. Keturi laimingieji dar šią žiemą galės suplanuoti savo vasaros atostogas, laimėję keliones į Turkijos, Kretos salos Graikijoje ir Tuniso kurortus.

Pirmosios kelionės dviem asmenims į Turkiją laimėtojas paaiškės jau gruodžio 11 d., kai bus traukiami gruodžio 4–10 d. laikotarpiu patvirtinti žaidimo bilietai. Po savaitės, gruodžio 18 d., paaiškės antrosios poilsinės kelionės į Turkiją nugalėtojas, gruodžio 11–17 d. patvirtinęs bent vieną žaidimo bilietą.

Tuo metu kelionės į Graikijoje esančią Kretos salą laimėtojas paaiškės jau po Kalėdų, gruodžio 27 d., ir juo taps vienas laimingasis, gruodžio 18–24 d. patvirtinęs žaidimo bilietą. Galiausiai, paskutinė poilsinė kelionė dviem asmenims į Tunisą sausio 2 d. atiteks tam, kuris savo žaidimo bilietą patvirtins gruodžio 25–31 d.

Dvigubai daugiau stebuklų: kas dieną – naujas stebuklingas „Lidl Plus“ pasiūlymas ir galimybė laimėti automobilį

Kalėdinio „Lidl“ žaidimo dalyviu tapti – itin paprasta: kaskart „Lidl“ parduotuvėje apsipirkę už 20 Eur ir kasoje nuskenavę „Lidl Plus“ programėlę, pirkėjai gaus virtualų žaidimo bilietą. Du bilietai atiteks apsipirkus už 40 Eur, trys bilietai – už 60 Eur ir t. t. „Lidl Plus“ paskyroje galima turėti neribotą virtualių žaidimo bilietų skaičių, tačiau norint dalyvauti prizų traukime, ant kiekvieno programėlėje esančio žaidimo bilieto būtina paspausti patvirtinimą.

Be pagrindinio prizo – automobilio ir keturių poilsinių kelionių, 20 laimingųjų džiaugsis 50 Eur vertės dovanų čekiais, kuriuos galės panaudoti apsiperkant savo mėgstamoje ir bet kurioje kitoje „Lidl“ parduotuvėje. Už šią sumą kalėdinis prekių krepšelis bus itin gausus, nes „Lidl“ jis – pigiausias iš didžiųjų prekybos tinklų Lietuvoje.

„Lidl“ pirkėjų jau nuo praėjusio penktadienio laukia ir kiti stebuklingi pasiūlymai, kuriuos galima rasti „Lidl Plus“ programėlėje. Pirkėjų nuomone, pigiausias prekybos tinklas „Lidl“ kiekvieną dieną iki pat švenčių pristato vis naujus superkuponus „Lidl Plus“ Stebuklų kalendoriuje.

Gauti stebuklingą pasiūlymą – paprasta, kaip 1, 2, 3: kasdien atsidarius mobiliąją „Lidl Plus“ programėlę, spauskite ant joje pasirodžiusios dovanų dėžutės ir aktyvinkite gautą kuponą. Kuponas galioja tik tą dieną, kai jis buvo aktyvintas, ir dieną po to.

Šios savaitės „Lidl Plus“ Stebuklų kalendorius – gausus pačių įvairiausių pasiūlymų. Tik gruodžio 4 d., aktyvavus kuponą, gausite net 40 proc. nuolaidą visiems „Fin Carre“ šokoladams. Beje, kupono nuolaida galioja ne daugiau kaip 3 vnt.

Tuo metu gruodžio 5 d., aktyvavus Stebuklų kalendoriaus kuponą, perkant bet kuriuos du „W5“ prekių ženklo produktus, abu įsigysite perpus pigiau.

Gruodžio 6 d. apsidžiaugs saldžių kepinių gerbėjai: tądien jų laukia 40 proc. nuolaidą „Mano duona“ bandelėms suteiksiantis kuponas. Tik nepersistenkite su skanumynais: saikas – svarbiausia, o specialus pasiūlymas galioja perkant ne daugiau kaip 8 bandeles.

O jau gruodžio 7 d. namai pakvips kava, nes šią dieną „Lidl Plus“ Stebuklų kalendorius pasiūlys 40 proc. nuolaidą visai „Bellarom“ kavai. Ar pirksite aksomine puta išsiskiriančią „Bellarom Espresso Cremoso“, ar energijos suteikiančius „3in1“ kavos gėrimus, prekes įsigysite pigiau aktyvinę „Lidl Plus“ kuponą.

Beprasidedantis savaitgalis bus ryškus ir geltonas, nes penktadienį, gruodžio 8 d., bananai kainuos perpus pigiau. Žinoma, tik atvėrus Stebuklų kalendoriaus langelį ir aktyvinus nuolaidą suteikiantį kuponą.

Gruodžio 9 d. kvies pasirūpinti kepiniais: aktyvinus „Lidl Plus“ kuponą, visą šeštadienį ir sekmadienį, perkant dvi pakuotes „Diamant“ cukraus, dar dvi pakuotes gausite dovanų. Tad, beliks tik išsirinkti mėgstamą receptą ir kepti kalėdinius gardumynus.

Gardžiu ir išskirtiniu kalėdinių vaišių stalu pasirūpinti nebrangiai pavyks sekmadienį, gruodžio 10 d., kai visai „Deluxe“ prekių ženklo produkcijai galios net 30 proc. nuolaida. Yra viena sąlyga: būtina aktyvinti tos dienos „Lidl Plus“ Stebuklų kalendoriaus kuponą.

„Lidl Plus“ žaidime dalyvauti gali kiekvienas pirkėjas, su „Lidl Plus“ programėle apsipirkęs už 20 eurų bet kurioje „Lidl“ parduotuvėje 26-iuose šalies miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje, Druskininkuose, Rokiškyje, Kaišiadoryse ir Nemenčinėje.

Pranešimą paskelbė: Tomas Šiuškus, UAB „Bosanova”

Facebook Comments