Vestuvių fotografijoms vis dažniau parenkami viešbučiai: išskyrė privalumus

Rugpjūtį ištekėjusi Gabrielė ypatingą dieną pasitiko apartamentų komplekso „Tiltų namai“ kambaryje. Fotografė įamžino ir poros pasiruošimą ceremonijai. Vestuvių organizatoriai tikina, kad tampa įprasta pasiruošimo akimirkas fotografuoti viešbučiuose ir tam yra rimtų priežasčių.

Gabrielės santuokos ceremonija vyko Švėkšnos bažnyčioje, o pati puota – Svencelėje, prie marių. Vis dėlto ypatingą sau dieną grožio procedūras buvo numačiusi Klaipėdoje.

Vestuvių organizatorė iš „Meilės legendų“ pasiūlė porai pirmajai fotosesijai, kai įamžinamos pasiruošimo akimirkos, rinktis viešbutį mesto centre.

„Ieškojome tokio, kuris būtų patogioje vietoje, o jo kambariai būtų gražūs. Paminėjo „Tiltų namus“. Ir tai buvo tai, ko mums reikėjo. Labai gera vieta – pats miesto centras. Taip pat patiko ir kambariai, jų interjeras. Pasirinkome numerį, kuris su balkonėliu“, – pasakojo Gabrielė. Ypatinga proga apartamentų komplekse gretimuose numeriuose apsistojo ir jaunavedžių tėvai.

Prieš svarbią ceremoniją pora išsimiegojo, atėjusios kambarinės padėjo susitvarkyti kambarį ir pasiruošti fotosesijai.

Proga – įamžinti pažinties miestą

Vestuves organizuojančios bendrovės „Meilės legendos“ vadovė Monika Kulpytė pasakojo, kad jau ne vienai porai rekomendavo fotosesijoms būtent „Tiltų namus“.

„Labai patogi vieta, fotografams patinkantys kambariai. Vienas kambarys ypatingas – jis su balkonėliu ir jame daug dienos šviesos. Fotorafijose galima įamžinti Klaipėdą, jos senamiestį, pirmąjį susitikimą“, – pasakojo vestuvių organizatorė.

Ji pastebėjo, kad viešbučius pasiruošimo vestuvėms fotosesijai renkamasi iš tiesų dažnai.

Išskirtinumas – apšvietimas

Vestuvių fotografė Betina, „Instagram“ geriau žinoma kaip @Betina.vai, vasarą fotografavo poras „Tiltų namuose“.

Profesionali fotografė teigė, kad iš tiesų jaunavedžiai vis dažniau renkasi fotosesijoms būtent viešbučių kambarius. Taip galima kur kas paprasčiau suorganizuoti vizažistės bei šukuosenų meistrės atvykimą į vietą. Išvengti papildomo streso ir sutaupyti laiko.

„Taip pat viešbučiuose galima suorganizuoti fotosesijas, o tai ypatingai gelbsti prastu oru. Privalumas, kad viešbučio kambarys nebus perkrautas nereikalingais daiktais, yra tvarkingas bei bus puikus apšvietimas. To jaunųjų namuose neretai pritrūksta“, – pasakojo fotografė.

Ji išskyrė „Tiltų namus“ dėl itin patogios vietos. Apartamentai – senamiestyje, autentiškame pastate, interjerai – originalūs. Po fotosesijos viduje galime persikelti į lauką – ir pratęsti fotografinę kelionę senosiomis Klaipėdos gatvelėmis.

Vis dažnesni svečiai – jaunavedžiai

„Tiltų namų“ vadovė Viktorija Gudelė vasarą pastebėjo, kad tarp apartamentų komplekso svečių – vis daugiau jaunavedžių. Juos domina, ar ryte galėtų kas sutvarkyti kambarį fotosesijoms ir ar galima išsiregistruoti vėliau.

Viktorija pasakojo, kad visada pavyksta surasti sprendimą, kad šventiška diena jauniesiems būtų ypatinga.

„Tiltų namai“, esantys pačiame Klaipėdos centre, pasižymi originaliu interjeru. Kambariai – kartu ir panašūs, ir skirtingi.

Per pandemiją, Klaipėdos centre, Turgaus g. 19, atidarytame apartamentų komplekse sukurta patogi savarankiško įsiregistravimo sistema – atvykę svečiai, registracijai nuotoliniu būdu sugaišę vos kelias minutes gali įsikurti kambaryje.

Nuotraukų autorė Betina Vai Photography

Pranešimą paskelbė: Mindaugas Gudelis, UAB Tiltų namai

Vestuvių fotografijoms vis dažniau parenkami viešbučiai: išskyrė privalumus

Facebook Comments