Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Automobilių nuoma – populiarėjanti paslauga

Automobilių nuomaAr jau esate išbandę automobilių nuomos paslaugą? Tai tikrai puikus dalykas visiems miesto svečiams, kurie tikrai neturi noro arba laiko naudotis viešuoju transportu ir jiems būtų gerokai patogiau važiuoti su savo mašina. Visgi, būna tokių situacijų, kai atvažiuoti su savo automobilių į miestą neišeina, pavyzdžiui, jūs atvykote oro linijomis. Ką gi tokiu atveju daryti? Automobilių nuoma gali būti pats geriausias tokios problemos sprendimas.

Galite pasirinkti iš skirtingų klasių automobilių, o jeigu planuojate nuomotis automobilį ilgesniam laikui, tuomet gausite tikrai įspūdingų nuolaidų, kurios siekia net iki penkiasdešimties procentų. Geriausia yra tai, jog automobilį galite rinktis iš daugybės skirtingų variantų. Pavyzdžiui, jeigu norite sutaupyti benzino, tačiau važiuoti labai patogiai ir komfortiškai, tuomet geriausias variantas būtų rinktis ekonominės klasės automobilius. Žinoma, juose nėra jokių ypatingų funkcijų, tačiau jūs išleisite ne daugiau kaip penkis litrus per šimtą kilometrų. Be jokios abejonės, galbūt važinėjant mieste galite susidurti su problemomis dėl aikštelės – jeigu nėra kur pastatyti automobilio arba tiesiog nenorite mokėti už mokamą aikštelę, tuomet visgi rekomenduotume pasinaudoti kompaktiškos automobilių nuomos paslaugomis – šie automobiliai yra itin patogūs tuo, kad jie nedideli ir tilps tokiose vietose, kur tikrai netilptų ekonominės klasės automobiliai.

Be abejo, kiekviena rimta automobilių nuomos įmonė turi ir savo „briliantus“ – aukščiausios klasės automobilius. Daugelyje įmonių jūs jau dabar galite išsinuomoti limuziną, Rolls Royce, Hammer automobilį, taip pat naujos kartos Mercedes arba Porshe. Tai įspūdingos kokybės ir tikrai stulbinančio grožio automobiliai, kuriais važinėti bus labai malonu ir puiki patirtis. Visgi, reikia suprasti ir tai, kad tokie automobiliai kainuoja gerokai brangiau, nei ekonominės, kompaktinės arba vidutinės klasės automobiliai. Visgi, jeigu norite surengti puikią vestuvių arba gimtadienio šventę, apie tokį automobilį tikrai verta pagalvoti.

O jeigu atvykote į miestą verslo reikalais, galbūt vertėtų pagalvoti apie automobilį su vairuotoju? Dabar tokios paslaugos daug nekainuoja, o komfortas yra iš tiesų sunkiai pamatuojamas.