Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Atostogavimas Ispanijoje

Ispanijos kurortaiIspanijoj – šilti orai, karštos vasaros ir, žinoma, šiltas vanduo! Tiesiog puiki vieta atostogoms. Visi Ispanijos kurortai pasižymi nuostabiais orais, ilgai trunkančiu vasaros sezonu, įšilusia jūra ir puikiais viešbučiais. Temperatūra Ispanijoje dažnai siekia 30 ir daugiau laipsnių vasaros sezonu, todėl ne veltui vietiniai gyventojai net turi siestas – darbo pertraukas dienos vidury, kuomet visos parduotuvės nedirba ir net sunku rasti, kur papietauti. Tokskarštis nelepina ir turistų – tenka slėptis po palmėmis ar po skėčiais nuo saulės, o gal ir lysti į viešbučio kambarį. Visgi, tokio karščio Lietuvoje retai sulauksi, tad kodėl nepasimėgavus? Keliaukime į Ispaniją ir atraskime ispanišką kultūrą, paplūdimius ir gamtą.

                  Ispanų kalba yra trečioji pagal populiarumą pasaulyje. Galbūt tai yra priežastis, kodėl ispanai nelabai mokosi užsienio kalbų? Na susikalbėti Ispanijoje angliškai gali būti sudėtinga, tikrai tiek daug žmonių čia nešneka angliškai, kad galima būtų bet kieno pasiklausti kelio. Būtų gerai jei bent vienas iš keliaujančių (jei keliaujate ne vienas) mokėtų bent pradmenis ispanų kalbos, nors ji ir nėra tokia populiari Lietuvoje.

                  Ispanijoje jūsų laukia nuostabūs paplūdimiai, kuriuose galima išsitiesti ir mėgautis gražiu ramiu oru. Jei įsitaisysite viešbutyje, galėsite gulinėti ir prie baseino, kur dažnai būna ir kokteilių baras ar restoranas, kur galite pavalgyti. Na tiesiog visą dieną leisti šalia viešbučio ir, tikrąja to žodžio prasme, ilsėtis. Žinoma, taip visą dieną išgulėti sugeba ne kiekvienas, tad teks prisigalvoti pramogų. Dažnai Ispanijos kurortai gali pasiūlyti daugybę pramogų. Tiek vandenyje tiek ant žemės. Galima nardyti, braidyti, plaukioti, važinėti dviračiais, vaikščioti po kalnus, kurių rasite kad ir Maljorkoje ar Tenerifėje, kur net ir ugnikalnis stovi! Taigi pramogų ras ir mėgstantys gamtą ir tie, kuriems labiau patinka leisti laiką mieste. Čia pramogų taip pat netrūks. Naktiniai klubai, barai, restoranai, šventės. Ypač pramogų gausa pasižymi Ispanijai priklausanti sala Ibiza, esanti Balearų salyne. Čia važiuoja tie, kurie nori pasilinksminti ir tiesiog aktyviai šėldami praleisti savo laiką ar visas atostogas.

                  Ispanijos kurortai tiks ir vyresniems ir jaunesniems žmonėms. Šilti orai patinka visiems, dauguma mėgsta ir į skaidrų šiltą vandenį įlysti. O jei dar ir pasinerti su nardymo kauke ir patyrinėti spalvotą povandeninį pasaulį… Progų yra, išnaudokime jas.

 

Facebook Comments