Ar jau pasiruošusios Helouvynui?

karnavaliniai kostiumaiNors Lietuvoje Helouvynas nėra nacionalinė šventė, juk visgi tuo pat metu rimties ir susikaupimo dienos – Vėlinės, tačiau klubuose, draugų susibūrimuose Helouvynas nepamirštamas. Tarsi antros Užgavėnės, juokauja kai kurie. Be to šventės, kuomet iš spintos ištraukiami karnavaliniai rūbai visuomet yra laukiamos su maloniu nerimu – juk tokių švenčių būna tiek nedaug. Liko vos kelios savaitės iki Helouvyno ir jei jau turite kvietimą į vakarėlį, laikas pradėti jam ruoštis. Keli žingsniai kaip tai padaryti.

Apranga

Priklausomai nuo vakarėlio temos reikalingi karnavaliniai kostiumai. O kadangi Helouvyno vakarėlis dažnai neturi specifinės temos, o yra tik „Helouvyno“, įprasta ateiti atrodant kaip numirėliui, zombiui, vampyrui ar kitokiam siaubą keliančiam personažui. Karnavaliniai kostiumai Vilniuje gali būti išsinuomojami beveik iškart ir jų pasiūla yra išties nemaža, karnavaliniai kostiumaitačiau nereikėtų laukti paskutinės minutės iki karnavalo – kostiumus tiesiog išgraibstys.

Makiažas

Kad ir koks būtų geras karnavalinis kostiumas, tačiau jis neatspindės jūsų pasirinkto personažo be tinkamo makiažo. Kartais reikia tiesiog atitinkamų šešėlių ir keisto atspalvio lūdpažio, o kartais reikia žengti ir kelis papildomus žingsnius – pavyzdžiui, įsigyti specialius helouvynui skirtus kontaktinius lęšius (pavyzdžiui, raudonos spalvos arba auksinės). Tam, kad makiažas derėtų prie kostiumo ir bendro vaizdo, reikalingas karnavaliniai kostiumaipasiruošimas ir bent keli eksperimentai. Tiesiog pasidaryti tokį makiažą, kokiu planuojama pasirodyti vakarėlyje ir įvertinti ar jis tinka bei nuspręsti ką reikia patobulinti. Kuomet jau žinoma ką daryti, bus paprasčiau pasidaryti makiažą vakarėlio dieną. Taip pat nepamirškite nagų – tinkamas manikiūras gali tapti net svarbiausia makiažo detale.

Aksesuarai

Karnavaliniai kostiumai vieni daro įspūdį tik iš dalies, makiažas yra tarsi baigiamasis dailininko potepis, o aksesurai yra tai kas gali visą įvaizdį sugadinti. Tokie dalykai kaip batai, rankinukas, papuošalai dažniausiai prisimenami tada kuomet jau reikia eiti. Todėl iš anksto pasirūpinkite dekoruoti turimus batus ar rankinuką taip, kad šie tiktų prie bendro įvaizdžio.

Facebook Comments