Ar girdėjote apie Zumba

Sokiu studija VilniujeVis dažniau girdite pavadinimą Zumba? Norite tai išbandyti? „Para Ti“ sokiu studija Vilniuje gali pasiūlyti šias energingas ir nuotaiką keliančias treniruotes. Visų pirma turėtumėte sužinoti, kaip visa tai veikia, todėl šiame straipsnyje papasakosime apie įvairias Zumbos treniruočių technikas ir atsakysime į klausimą, kodėl tai veikia.

Kad būtų aiškiau, tai būtų galima apibūdinti kaip labai aktyvų fitneso sričiai priskiriamą šokį. Yra begalė skirtingų šių treniruočių programų, todėl kiekvienas, neatsižvelgiant į amžių ar fizines savybes, gali puikiai praleisti laiką ir greitai išvysti teigiamus rezultatus. Šį šokį sukūrė Alberto Perez. Labiausiai Zumba yra įkvėpta lotynų šokių. Tai puiki priemonė norintiems sulieknėti ir sustiprinti savo raumenis. Treniruočių metu labai greitai deginamos kalorijos ir dailinamos kūno linijos.

Turbūt gerai žinote, kad lotynų šokiuose pasitelkiama įvairių stilių muzika: pop, flamenko, rumbos, salsos ir kitokios muzikinės variacijos. Tai suteikia energijos ir padeda sportuoti kur kas efektyviau. Tie, kurie yra labiau pažengę Zumbos šokiuose, dažniau atlieka pratimus, kurie skirti kurti proporcingas raumenų linijas, o daug energijos reikalaujančios ir labai intensyvios treniruotės degina riebalus. Minėta šokių studija Vilniuje treniruotes pritaiko atsižvelgdama į dalyvių galimybes, todėl kiekvienas turi galimybę palaipsniui pasiekti norimą rezultatą.

Treniruotes sudaro specialūs pratimai, kurie atliekami tam tikru optimaliu greičiu. Viskas yra suplanuota taip, kad dalyviai per kuo trumpesnį laiką galėtų sudeginti kuo daugiau nereikalingų kalorijų. Tuos, kurie jau turi neblogą fizinę formą, reikėtų nuraminti – Zumba degina kalorijas ir riebalus, todėl galite nesibaiminti, kad besitreniruodami prarasite turimą raumenų masę. Laikui bėgant pajusite, kad yra visiškai priešingai, ir kad visos jūsų kūno linijos tik gražėja, o raumenys – tvirtėja.

Jei iki šiol jau esate išbandę įvairias sporto šakas ir treniruočių metodikas, pats metas išbandyti ką siūlo šokių studija Vilniuje. Išbandę Zumbos treniruotes, neabejotinai liksite sužavėti. Šis sportas suteikia nepamirštamų akimirkų. Kiekviena treniruotė vyksta smagiai ir lydima gerų emocijų. Treniruotėms vadovaujantys instruktoriai yra labai nuoširdūs, atidūs, rūpestingi ir linksmi žmonės, todėl galite būti tikri, kad jei nuspręsite pasirinkti šias treniruotes, nuobodžiauti jums tikrai neteks.

Facebook Comments