Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Apžvalga: Seche Vite nagų lako viršutinis sluoksnis

seche-vite-produkcija

Net ir darantis manikiūrą namuose, norima jį atlikti kaip įmanoma profesionaliau, kad jis laikytųsi kuo ilgiau. Norint pasiekti kaip įmanoma geresnį ir ilgiau laikantį rezultatą, reikia laikytis elementarių taisyklių: kruopščiai nuvalyti laką prieš lakuojant nagus, naudoti lako pagrindą ir viršutinį lako sluoksnį bei tausoti nagučius iškart po nulakavimo, t.y. bent pusdienį vengti vonios, karšto dušo ar pirties. O kalbant apie viršutinį lako sluoksnį, kalba dažnai pasisuka link Seche Vite produkcijos. Todėl šiame straipsnyje pabandysime apžvelgti kodėl Seche Vite yra taip mėgstamas nagų lako viršutinis sluoksnis.

Seche Vite Top Coat pagrindinė funkcija yra sutvirtinti nagų laką ir užtikrinti, jog jis greitai nenutrupės. Seche Vite viršutinis lako sluoksnis apjungia lako pagrindą ir spalvoto lako sluoksnius taip sukurdamas vientisą tvirtą sluoksnį, kuris taip lengvai nepasiduoda išoriniams veiksniams. Specialistai primena, jog atliekant bet kokius namų ruošos darbus viršutinis nagų lako sluoksnis nudyla, nutrinamas, pažeidžiamas, tad norint, kad jis jo poveikis būtų ilgesnis, kas vakarą ar kas antrą dieną reikėtų papildomai užtepti viršutinį sluoksnį.

Kita Seche Vite funkcija – pagreitintas lako džiuvimas. Norint užtepti viršutinį lako sluoksnį nereikia laukti kol spalvotas nagų lakas nudžius, galima tepti tiesiog ant lako nieko nelaukiant. Pati Seche Vite Top Coat konsistencija yra labai tiršta, tad itin greitai kietėja. Tai nepatyrusiems lakuotojams gali būti tikras iššūkis, kadangi per kelias sekundes reikia tolygiai paskirstyti laką ant nago. Tačiau užtepus Seche Vite viršutinį lako sluoksnį jis sukietėja akimirksniu, tad tai yra būtent tai ko tikimasi iš profesionalaus viršutinio sluoksnio.

Be jau paminėtų gerųjų viršutinio lako sluoksnio savybių, Seche Vite taip pat išryškina spalvoto lako spalvą, išryškina jos intensyvumą ir suteikia švelnų blizgesį. Tad paskutinis potepis viršutiniu nagų lako sluoksniu ne tik sutvirtina, bet ir išryškina visą manikiūro grožį. Taip pat verta pažymėti, jog nulakavus nagus Seche Vite produkcija, nagai nepageltonuoja, kas itin dažnai pasitaiko naudojant nekokybiškas manikiūro priemones.

Facebook Comments