3 karštų gėrimų receptai, kurie daug nekainuos, bet nustebins skonių deriniais

Kol džiugina gražiausios rudens dienos, laisvą laiką geriausia leisti įvairiausiomis spalvomis nusidažiusioje gamtoje su karštos arbatos ar kavos puodeliu. Jei įprasti šių gėrimų skoniai jau kiek pabodę, kviečiame išmėginti keletą naujų receptų. Taip paruošta kava ar arbata nustebins bet kurį jūsų pasivaikščiojimų bičiulį, o ir daug nekainuos – užteks vos kelių papildomų ingredientų.

Toks pasivaikščiojimas su garuojančiu gardžiu gėrimu taps puikia alternatyva pramogoms, kurioms šiuo metu turbūt nesinori išlaidauti. Išlaidas dar labiau sumažinti padės ir prekybininkų taikomos akcijos kavai ir arbatai, kurios leis daug neišlaidaujant eksperimentuoti skoniais ne su vienu karšto gėrimo puodeliu.

Receptais dalijasi ir į gamtą kviečia elektroninė maisto ir kasdienių prekių parduotuvė „Barbora“.

4 ingredientų cinamoninė ,,Latte”

Rudens sezono įkvėpta cinamoninė ,,Latte’’. Ši kava pagaminta tik iš keturių ingredientų, paruošiama per mažiau nei 10 minučių ir yra puikus aštrumo ir saldumo kombinacijos pavyzdys.

2 puodeliams prireiks:

125 ml pieno (2% riebumo)

1 cinamono lazdelė

1-2 a. š. rudojo cukraus

200 ml kavos

Kaip gaminti: Pakaitinkite pieną nedideliame puode iki užvirimo, tuomet išjunkite ugnį. Įdėkite į puodą cinamono lazdelę, sulaužytą gabalėliais, ir 5 minutes leiskite pamirkti karštame piene, kad šis įgautų skonį. Per tą laiką užplikykite kavą. Iš pieno pašalinkite cinamono gabalėlius, tuomet ant vidutinės temperatūros dar kartą pakaitinkite pieną, suberkite cukrų. Maišykite, kol pienas pradės garuoti, o cukrus ištirps. Išjunkite ugnį ir, jei norisi, pieną išplakite iki putų. Pilkite pieną ant paruoštos kavos ir pabarstykite cinamonu.

Riešutų skonio „Moka“

Ši riešutų skonio „Moka“ ne tik sušildys, bet ir atstos gardų, saldų desertą. Patiks smaližiams, mėgstantiems pasilepinti.

2 puodeliams reikės:

4 v. š. mėgstamo riešutų kremo

1,5 puodelio pieno

1 pilnas puodelis stiprios kavos

Pasirinktinai – smulkintų lazdyno riešutų, plaktos grietinėlės.

Kaip gaminti: Nedideliame puode pakaitinkite pieną iki virimo. Kai pienas įkais, įdėkite 4 šaukštus riešutų kremo ir tolygiai išmaišykite. Kol pieno ir riešutų kremo mišinys kaista, užplikykite kavą ir supilkite į puodelius. Užpilkite pieno ir riešutų kremo mišiniu. Paruoštą kavą galite papuošti užpurškę plaktos grietinėlės ir pabarstę smulkintais lazdyno riešutais.

Obuolinė arbata, pagardinta prieskoniais

Šildanti, rudeniško obuolių aromato, išraiškingo skonio dėl joje esančių prieskonių – išbandykite arbatą, tobulai derančią vėsiajam sezonui.

2 puodeliams reikės:

1 stiklinė obuolių sulčių

1 a. š. susmulkintos imbiero šaknies

4 kvapiųjų pipirų žirneliai

4 gvazdikėlių galvutės

2 juodosios arbatos maišeliai

Stiklinė karšto vandens

2 a. š. rudojo cukraus

Kaip gaminti: Nedideliame puode užkaiskite obuolių sultis ir vandenį, tuomet dėkite juodosios arbatos maišelį, berkite imbierą, kvapiųjų pipirų žirnelius, gvazdikėlius – mišinį sumaišykite, uždenkite ir palikite. Po keleto minučių mišinį nukoškite į puodelius, pagardinkite cukrumi ir ragaukite!

 

Pranešimą paskelbė: Virginija Sližauskaitė , BARBORA, UAB

Facebook Comments