Veido kaukė – nauja stiliaus detalė

Daugiau nei mėnesį trunkantis karantinas pakoregavo ne tik apsipirkimo įpročius, bet ir patį parduotuvių asortimentą. Prieš paskelbiant karantiną prekybos tinklas „Iki“ neprekiavęs asmeninėmis apsaugos priemonėmis, šiuo metu asortimente skaičiuoja beveik dešimtį skirtingų prekių, o artimiausiu metu pirkėjams pasiūlys ir stilingesnių pasirinkimų.

Pasak Indrės Baltrušaitienės, „Iki“ komunikacijos vadovės, nors anksčiau prekybos tinklas neprekiavo kvėpavimo takus apsaugančiomis priemonėmis, o dezinfekcinio skysčio turėjo tik vienos rūšies, pasikeitusios aplinkybės privertė įvertinti prekių pasiūlą.

„Metų pradžioje niekas nebūtų galėjęs nuspėti populiariausių kovo-balandžio prekių. Iki karantino net nebuvo svarstoma į „Iki“ asortimentą įtraukti vienkartinių ar daugkartinių kaukių, respiratorių, pirkėjai galėjo įsigyti vienos rūšies dezinfekcinį rankų skystį, kuris tikrai nebuvo tarp populiariausių prekių. Tačiau mes reaguojame į tai, ko reikia pirkėjams, todėl šiandien mūsų parduotuvėse jie gali rasti platų šių prekių pasirinkimą. Panašu, kad kaukės jau tampa stiliaus detale – ryškiaspalvės pardavimais nenusileidžia neutralių spalvų prekėms“, – sako I. Baltrušaitienė.

Šiuo metu „Iki“ parduotuvėse galima įsigyti vienkartinių kaukių, kurios parduodamos pakuotėmis po 50 vnt., vienetais parduodamų KN95 respiratorių, taip pat daugkartinių įvairių spalvų – rožinės, žydros, pilkos, kūno spalvos – medžiaginių kaukių. Nuo kitos savaitės „Iki“ parduotuvėse bus galima įsigyti daugkartinių vaikiškų medžiaginių kaukių ir kaukių su tautine atributika.

Vienkartinių kaukių pakuotė „Iki“ kainuoja 34,99 Eur, KN95 respiratorius – 3,99 Eur, daugkartinė medžiaginė kaukė – 4,99 Eur.

Karantino pradžioje dezinfekcinio rankų skysčio paklausai išaugus šimtais kartų, „Iki“ pirkėjams pasiūlė didesnį jo pasirinkimą – dabar galima įsigyti 150 ml ir 1 l pakuotes. Šiuo metu jo pardavimai yra nusistovėję, o prekių atsargos nuolat pildomos.

Pasak „Iki“ komunikacijos vadovės, vadovaujantis Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijomis yra ribojamas parduodamų prekių kiekis: „Vienas pirkėjas gali įsigyti ne daugiau kaip vieną vienkartinių kaukių pakuotę ir ne daugiau kaip dešimt vienetų respiratorių. Norime patikinti, kad šių prekių tikrai nepritrūks – daugkartinės kaukės gaminamos pagal iš anksto pateikiamą poreikį, įsivertinus pardavimus ir likučius mūsų parduotuvėse“.

Dezinfekcinis rankų skystis perkamas iš Lietuvos gamintojų, o vienkartinės kaukės ir KN95 respiratoriai užsakomi iš Kinijos.

Pranešimą paskelbė: Gabija Karlonaitė, UAB „Publicum”
Veido kaukė – nauja stiliaus detalė

Facebook Comments