Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Žema elektroninės knygos kaina nėra vienintelis privalumas

Elektronines knygos

Dvidešimt pirmas amžius, technologinės naujovės, kompiuterizuoti kasdieniai procesai ir daugybė kitų privalumų – tai neatsiejama nuo mūsų gyvenimo. Ne išimtis ir elektronines knygos, kurias šiomis dienomis skaito milijonai vartotojų visame pasaulyje. Nepaisant to, kad galėjote manyti, jog fizinių knygų niekas niekada nepakeis, nes tai tiesiog klasika, kuri nemiršta, vis dėlto pastebima, kad tendencijos keičiasi ir fiziniuose knygynuose lankosi vis mažiau žmonių. Tai reiškia, kad jie mieliau įsigyja elektronines knygas, kurios yra pigesnės. Žinoma, žema kaina nėra vienintelis privalumas, todėl pateiksime jų kur kas daugiau.

  • Elektroninės knygos gali būti visiškai nemokamos. Ar tai galėtume pasakyti ir apie fizinio formato knygas? Tikrai ne! Jei panaršytumėte internete, netruktumėte rasti įvairius internetinius portalus, kuriuose siūloma atsisiųsti jums patinkančias elektronines knygas neišleidžiant nei cento, todėl mėgautis skaitymu tapo kur kas paprasčiau ir pigiau.
  • formato knygas skaityti patogiau (nepaisant to, kad iš pirmo žvilgsnio jums gali pasirodyti priešingai) – jei knygos šriftas jūsų akims yra pernelyg mažas, jį galite labai greitai ir paprastai padidinti. Tą patį galima pasakyti ir apie spalvą, ryškumą bei kitus skaitymui svarbius aspektus. Visa tai yra lengvai koreguojama, todėl elektroninių knygų skaitymas gali būti patogesnis.
  • Skirtingai nei fizinio formato knygose, elektroninėse galima pabraukti ar kitaip pažymėti mums patikusias knygos vietas jos nepažeidžiant. Taip pat galime pasižymėti tam tikrus mums aktualius dalykus, o galiausiai visą informaciją persikelti į reikiamą kompiuterinį prietaisą.
  • Svarbu ir tai, kad prireikus – galime naudotis ir internetine paieška. Pavyzdžiui, skaitome pakankamai sudėtingais tarptautiniais terminais pasižyminčią knygą. Jei nežinome vieno ar kito žodžio, akimirksniu konkretaus žodžio paaiškinimo galime ieškoti internete. Tą patį galima pasakyti ir apie užsienio kalba parašytų knygų skaitymą – integruotų žodynų pagalba galime vos per keletą akimirkų sužinoti mus dominančio žodžio reikšmę.
  • Jei nauja knyga pasirodo knygynuose – mums nereikia keliauti į fizinį knygyną, laukti didelėse klientų eilėse ir nebūti tikriems ar knygų neišpirks. Kadangi elektronines knygas galime įsigyti internetu ir jas atsisiųsti į savo kompiuterį, viskas tampa paprasčiau.
Facebook Comments