„YouTube Music“ – Lietuvoje: 6 muzikos pasaulio gido privalumai

Trečiadienį „YouTube Music“ pradeda veikti Lietuvoje ir tampa prieinama šalies vartotojams, kurie nuo šiol be didelių pastangų galės klausytis, atrasti ir išsisaugoti įvairiausią pasaulio muziką vienoje vietoje.

Kaip teigia Vytautas Kubilius, „Google“ Baltijos šalių vadovas, jau kurį laika pastebima akivaizdi tendencija, kad vartotojai naudoja „YouTube“ atrasti naujai muzikai ir būti muzikinės kultūros dalimi – kas mėnesį daugiau nei milijardas „YouTube“ lankytojų mėgaujasi muzikiniais vaizdo klipais ir stebi tiesiogiai pasaulinius muzikos festivalius.

„Vis dėlto „YouTube“ buvo sukurta vaizdo įrašų dalijimuisi ir žiūrėjimui. Tai reiškė, kad norėdami nepertraukiamai klausytis muzikos, vartotojai naudodavo papildomas mobiliąsias programėlės kartu su „YouTube“. Galime drąsiai teigti, kad šios dienos jau praeityje, kadangi šiandien mes galime pasidžiaugti, jog „YouTube Music“ pradeda veikti ir Lietuvoje“, – teigia V. Kubilius.

Anot jo, „YouTube Music“ yra nauja muzikos transliacijos paslauga, skirta klausytis muzikos „YouTube“ vartotojams ir leisianti lengviau naršyti po muzikos pasaulį. Klausyti, žiūrėti ar atrasti – „YouTube Music“siūlo visus būdus, kuriais galima mėgautis muzika vienoje vietoje.

1.        Viskas vienoje vietoje. Ne tik muzikiniai klipai, tačiau ir oficialūs albumai, singlai, remiksai, gyvi pasirodymai, perdainuotos dainų versijosir kita sunkiai randama muzika, kurią galima rasti tik „YouTube“.

2.        Asmeninės rekomendacijos. Platformos pagrindinis puslapis nuolatos atnaujinamas, kad suteiktų tikslias rekomendacijas, paremtas muzikos klausymosi istorija, lokacija ar veikla.

3.      Tūkstančiai grojaraščių – pagal žanrą, nuotaiką ar veiklą. Tai reiškia, kad nepaisant to, kokios muzikos klausaisi, kur esi ar ką veiki, gali rasti tinkamą grojaraštį būtent tam momentui. Naujai muzikai atrasti išbandykit grojaraštį „Blogged 50“, o prireikus energijos pliūpsnio „Indie Under Pressure“.

4.        Išmani paieška, rasianti dainą, jei neatsimenate pavadinimo. Įveskite apytikslį dainos apibūdinimą „YouTube“ paieška suras dainą už jus. Paieškoje taip pat galima vesti ir dainos žodžius – net jei jie nėra tikslūs.

5.        Karčiausi muzikiniai klipai. Populiariausiems muzikiniams vaizdo klipams yra skiriama atskira „Hotlist“ skiltis. Su „YouTube Music Premium“ galėsite mygtuko paspaudimu pereiti nuo vaizdo klipo žiūrėjimo iki nepertraukiamo muzikos klausymosi.

6.        Jokio interneto – jokių problemų. „YouTube Music Premium“ suteikia galimybę klausyti muzikos be reklamos, fone ir ją parsisiųsti. Taip pat „Offline Mixtape“ grojaraštis automatiškai parsiunčia jūsų mėgstamas dainas, jei užmirštumėte tai padaryti patys.

Vartotojai nuo trečiadienio turi galimybę nemokamai naudotis „Youtube Music“, remiama reklamos užsakovų. Taip pat pristatoma ir mokama „YouTube Music Premium“paslauga, kuri siūlo muzikos klausymąsi fone, atsisiuntimus ir muzikinę patirtį be reklamos. Melomanai gali pasinaudoti galimybe mėnesį išbandyti „YouTube Music Premium“ nemokamai.

Nuo trečiadienio taip pat galima naudotis „Youtube Premium“  paslauga, kuri suteikia visus „Music Premium“ privalumus – parsisiuntimus, klausymąsi fone ir jokių reklamų visoje „YouTube“ platformoje. Suteikiama galimybė žiūrėti „YouTube Originals“serialus ir filmus, įskaitant populiarųjį „Cobra Kai“ ir daugelį kitų. Susidomėjusiems „YouTube Premium“ taip pat suteikiama galimybė mėnesį išbandyti šią paslaugą nemokamai.

„Google Play Music“ prenumeratoriams už tą patį mokestį bus automatiškai suteikiamas priėjimas prie „YouTube Music Premium“. „Google Play Music“ prenumeratoriams niekas nesikeičia – jie ir toliau turės priėjimą prie visos įsigytos muzikos, įkėlimų ir „Google Play Music“ grojaraščių.

„YouTube Music“ ir „YouTube Premium“ pradeda veikti Lietuvoje nuo trečiadienio, liepos 17 d. „YouTube Music“ programėlę galite parsisiųsti iš „Google Play Store“ir „App Store“arba išbandyti internetinę versiją music.youtube.com. Užsisakyti „YouTube Premium“ galima nuorodoje youtube.com/premium.

Pranešimą paskelbė: Paulius Ramanauskas, UAB „Publicum”

Facebook Comments