Keturi dalykai, kuriuos daugelis festivalių lankytojų užmiršta

Vasarą daugelis žmonių laukia ne tik saulėtų ir šiltų dienų, bet ir pramogų bei švenčių. Vienos jų – muzikos festivaliai. Susiruošus keletą dienų gyventi palapinėje, tenka susitaikyti su mintimi, kad ne viskas bus taip patogu, kaip namuose. Bet yra keli daiktai, kurie gerokai palengvins gyvenimą gamtos ir muzikos apsuptyje.

Dažna festivalių lankytojų dilema – išsirinkti pačius būtiniausius daiktus, kadangi juos įprastai į būsimą nakvynės vietą tenka nešti patiems, o kojos ir pečiai atlaiko ribotą svorį, be to, ir automobilio bagažinė nėra guminė. Į svarbiausiųjų sąrašą neišvengiamai pakliūva palapinė, čiužinys, miegmaišis, drabužiai.

„Vykstant į festivalį su savimi įprasta pasiimti kepuraitę ar skrybėlę nuo saulės, lietpaltį, nuo saulės spindulių saugantį kremą, priemones, apsaugančias nuo uodų bei erkių. Tačiau yra ir daugiau smulkių, bet ne mažiau naudingų, daiktų, apie kuriuos retas susimąsto – tai ausų kamštukai, būtiniausi vaistai, drėgnos servetėlės, vienkartiniai indai, įvairūs užkandžiai bei vanduo ar kiti gaivieji gėrimai ir netgi šiukšlių maišai, – sako „Maximos“ komercijos vadovė Vilma Drulienė. – Net jei ką nors užmiršote, jau vykdami į renginį galite pakeliui užsukti į mūsų parduotuvę ir vienoje vietoje įsigyti viską, ko gali prireikti. Taip sutaupysite laiko, kurį galėsite skirti kitoms malonioms veikloms.“

Ramiam miegui

Ausų kamštukai yra būtinas dalykas tiems festivalių lankytojams, kurie nori pailsėti nuo garsios muzikos bei aplinkos garsų nakties metu. „Šiuo metu mūsų pirkėjai gali išsirinkti iš dviejų rūšių ausų kamštukų, kurių kiekvienoje pakuotėje yra po 4 vienetus, o jų kaina nuo 1,97 euro iki 2,95 euro už pakuotę“, – sako V. Drulienė.

Skrandžiui ir gerai savijautai

Dažniausiai festivaliai vyksta atokesnėse vietovėse – toliau nuo miesto, tad toliau ir nuo parduotuvių bei vaistinių. „Vykstant į festivalį rekomenduojame su savimi pasiimti būtiniausios pagalbos geresnei savijautai: vaistų virškinamajam traktui bei jo darbui gerinti, vaistų nuo skausmo, pastilių ir purškalo gerklei. Mūsų asortimente nereceptinius vaistus ir preparatus skrandžiui ir žarnynui pirkėjai gali išsirinkti iš 5 skirtingų prekių – iš kelių rūšių aktyvintos anglies, miltelių paketėliuose „Smecta GO“, skrandyje neirių tablečių „Nolpaza“. Pastebėjome, kad pirkėjai, norintys numalšinti skausmą, per pastaruosius keturis mėnesius, nuo to laiko, kai pirkėjams pasiūlėme įsigyti nereceptinių vaistų, dažniausiai rinkosi minkštąsias kapsules 6 vienetų pakuotėje „Ibuprom Express“, – teigia V. Drulienė.

Švarai

Neturint galimybės nusiplauti veidą, rankas ar tiesiog išsimaudyti duše, jus gali išgelbėti drėgnos servetėlės. „Mūsų asortimente drėgnų servetėlių asortimentas išties platus – pirkėjai gali rasti drėgnas servetėlės veidui, rankoms ir kūnui, intymiai higienai, skirtas kūdikiams bei drėgnas tualetines servetėles, tad iš viso jas galima rinktis iš beveik 100 skirtingų rūšių ir gamintojų prekių. Praėjusių metų pirmąjį pusmetį drėgnų servetėlių asortimentas buvo net dešimtadaliu mažesnis. Platesnis šiųmetis drėgnų servetėlių asortimentas lėmė ir didesnę paklausą – per pirmąjį šių metų pusmetį pirkėjai drėgnų servetėlių įsigijo 7 proc. daugiau, nei per tokį patį laikotarpį praėjusiais metais, o labiausiai, net penktadaliu, išaugo drėgnų tualetinių servetėlių paklausa“, – pirkėjų įpročius atskleidžia „Maximos“ komercijos vadovė.

Jei užkluptų alkis

Daugelio festivalių erdvėse siūloma įsigyti įvairaus maisto ir gėrimų, tačiau kartais norisi tik greitai užkąsti, nelaukiant pirkėjų eilėje ir kol maistas bus paruoštas. Tokiais atvejais naudinga su savimi visuomet turėti skanių ir sveikų užkandžių – riešutų, džiovintų vaisių ir jų mišinių. Tokie užkandžiai nereikalauja specialių laikymo sąlygų, juos patogu valgyti bet kokiomis sąlygomis. Pasak „Maximos“ komercijos vadovės, patinkančius užkandžius galima išsirinkti iš kiek daugiau nei 90 skirtingų gamintojų pakuočių. „Nors per šių metų pirmąjį pusmetį ekologiškų fasuotų riešutų ir jų mišinių asortimentą išplėtėme nežymiai – trimis prekėmis, būtent šių riešutų paklausa augo labiausiai – net 30 procentų“, – sako V. Drulienė ir atskleidžia, kad pirkėjai asortimente gali rasti ne tik riešutų, bet ir mišinių su džiovintais tropiniais vaisiais, džiovintų mangų rutuliukų.

Apie bendrovę „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia beveik pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

Pranešimą paskelbė: Rūta Pastarnokienė, UAB „Fabula ir partneriai”

Facebook Comments