Visagine atidaryta „Deichmann“ parduotuvė

Artėjant šventėms Visagine, prekybos centre „Domino“, atidaryta „Deichmann“ avalynės parduotuvė. Ji – pirmoji Utenos apskrityje.

„Parduotuvė Visagine – jau 22-oji „Deichmann“ parduotuvė Lietuvoje. Šiemet atnaujinome parduotuves Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, tačiau matome poreikį plėstis, norime būti ne tik didžiųjų miestų prekybos centruose, bet ir regionuose“, – sako Živilė Bložienė, UAB „Deichmann avalynė“ pardavimų vadovė Baltijos šalims.

Lietuvoje šiemet atidarytos penkios tinklo parduotuvės: keturios – atnaujintos ir viena – nauja. Pastaroji  įrengta pagal nuo šių metų tinklo taikomą dizainą. Joje – ne tik moteriškos, vyriškos, vaikiškos avalynės, aksesuarų, bet ir nauja – sportinių batų – zona.

Nuolaidos ir momentinės nuotraukos lankytojams

Parduotuvės atidarymo savaitgalį buvo taikomos nuolaidos nenukainuotoms prekėms. O pirkėjai galėjo ne tik įsigyti patikusią avalynę ar aksesuarų, bet ir nusifotografuoti besimatuodami batus ar užsidėję kepurę. Mat parduotuvėje stovėjo foto veidrodis, kuris atspaudino per 400 momentinių nuotraukų.

Parduotuvėje nuolaidos vis dar tęsiasi – vyksta išpardavimas, tad prekių galima įsigyti iki 50 proc. pigiau.

Pranešimą paskelbė: Gerda Trapikaitė, Komunikacijos agentūra „Penkiolika minučių iki vidurnakčio“
Visagine atidaryta „Deichmann“ parduotuvė

Facebook Comments