Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

USB atmintinės

usb atmintinesGalvojate kokias USB atmintines reikėtų pasirinkti? Tuo labiau – nežinote kur pirkti? Internetu visą kompiuterinę techniką dabar dažniausiai perka visi t.y. tiek paprasti žmonės, tiek ir įmonės. Jums taip pat siūlytume pamiršti kelionę į prekybos centrą – internetu reikiamą atmintinę ar net kelias įsigysite ir pigiau, ir paprasčiau. Žinoma, reikėtų rinktis tik patikimas elektronikos parduotuves, kurios prekiauja šiais priedais. Yra tokių vietų, kur būsite apmauti, nes yra pasitaikiusi ir ne viena kuriozinė apgavystė, kurios metu žmogus nežinojo ar verkti ar juoktis.

Viena juokingiausių situacijų buvo tada kai vienas asmuo pirko USB atmintinę iš kiniškos el. parduotuvės. Tokius gaminius iš trečiųjų šalių perka daug kas, tačiau ne visada tos parduotuvės pasirenkamos pagal saugumą. Grįžtant prie esmės, buvo ne vienas žmogus, kuris, užsisakęs kelias atmintines, jas saugiai gavo, tačiau bėda buvo tame, kad jos neveikė – kompiuteris neragavo įkišus atmintinę į lizdą. Galiausiai paaiškėjo neveikimo priežastis – tai buvo ne USB atmintinė, o paprasčiausia dėžutė, į kurią buvo įmontuota kažkokio įrenginio USB jungtis. Žmogus, atidaręs tos atmintinės dėžutę, pamatė paprastą nukirptą USB kištuką.  Tokia situacija yra pasitaikiusi ne tik lietuviams, bet ir užsieniečiams. Yra net gi nuotraukų, tai įrodančių. Šia situacija norėtume pabrėžti, kad jums jokių būdu nereikėtų rinktis pigių kiniškų niekučių parduotuvių, nes dažniausiai ten viskas „gaminama“ neatsakingai.

USB atmintines reikėtų pirkti internetu, tuo labiau, kad jų kaina nėra didelė. Kai kurios didesnės el. parduotuvės siūlo ir nemokamą pristatymą jas perkant didesniais kiekiais, tad net ir įmonės, kurioms reikalingos šios atmintinės, gali sutaupyti ne vieną dešimtį eurų.

Labiausiai el. parduotuves siūlome rinktis todėl, kad čia ir kokybė yra visai kitokia – geriausių gamintojų produkcija čia kainuoja mažiau nei įprastuose prekybos centruose ar elektronikos parduotuvėse. Pasirinkimas čia taip pat didesnis, todėl tikrai rasite tinkamiausią variantą.

USB atmintines įsigyti bus paprasta, nes jomis prekiaujama lygiai tokia pat tvarka, kaip prekiaujant bet kokios kitos rūšies prekėmis. Pasirenkate gaminį, apmokate, nurodote adresą ir gaunate į rankas.

Facebook Comments