Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

UAB steigimas Kaune, arba kaip Užauginti Auksinę Bendrovę

UAB steigimas KaunePo atkovotos nepriklausomybės Lietuvoje prasidėjo uždarųjų akcinių bendrovių (UAB) steigimas. Šiandien Lietuva yra Europos sąjungoje, taikomės prie įvairių naujovių, stengiamės pritapti prie ES keliamų standartų ir štai nuo 2015 sausio 1-os įsivesime eurą. Kol dar turime savo valiutą – litą, Kaune – Lietuvos širdyje, UAB įsteigimo kainos atrodo patraukliai it aukso kasykla, tačiau čia tarp įmonių klesti didžiulė konkurencija.

Pastaraisiais metais Kaune itin sparčiai auga smulkusis verslas, šiuo metu UAB įmonių čia yra apie 5000. Toks augimas vyksta dėl keleto priežasčių: Lietuvoje UAB įsteigimas nereikalauja didelių investicijų, pakanka vos 10000Lt pradinio kapitalo (jei įmonės steigėjų yra daugiau, pradinis kapitalas dalinamas iš bendraakcininkų skaičiaus), Kaunas – Lietuvos centras – tad kuriant verslą šioje geografiškai geroje vietoje užsitikriname gyventojų bei turistų  poreikį prekei ar paslaugai gauti. Taip pat dėl smulkiojo verslo augimo UAB steigimo bendrovės mažina buhalterinių paslaugų kainas arba taiko joms nemenkas nuolaidas. Kaune UAB steigimo bendrovėse kainos svyruoja nuo 400 iki 900 litų.

Susidaro nuomonė, kad UAB gali įkurti bet kas, turintis idėją ir reikiamą pinigų sumą, tačiau kyla klausimas ką daryti, kad įsteigę įmonę tokioje konkurencingoje aplinkoje netektų paragauti bankroto ir likvidacijos kartėlio? Žingsniuojant Kauno gatvėmis matome kaip mirga įvairaus pobūdžio įmonių pavadinimai. Daugybė proginių rūbų salonų, fotostudijų, drabužių parduotuvių ar sporto klubų, kaip iš jų išsiskirti? Pasiryžus kurti uždarąją akcine bendrovę reikėtų atsižvelgti, kiek tokio pat pobūdžio kuriamų įmonių jau yra, reikia sukurti planą, kaip išsikirti iš pilkos masės, kaip tapti pranašesniu už savo konkurentą ir kaip pritraukti klientus. Tad bene pačiu svarbiausiu įmonės aspektu tampa įvaizdis ir reklama. Trumpas ir „užkabinantis“ pavadinimas, internetinis puslapis, kuriame pateikiama informacija apie įmonės veiklą, galbūt motyvuojantis filmukas (nepamirškime, jog gyvename vizualumo amžiuje ir didžiąją dalį pasaulio suvokiame vaizdais), o gal plati šypsena gali tapti jūsų sėkmės garantu. Norint užauginti tokią įmonę, kuri atneštų pelną, reikia suvokti, kad būtent tas pelnas ir turėtų būti paskutinėje vietoje. Savaime išsikasanti aukso gysla – tai laimingas ir viskuo patenkintas vartotojas.

Kaune įvairių įmonių gausa bei poreikis – didelis. Žmonės tampa labai reiklūs ir vartotojiški, tad Kauno sąlygomis įkurti UAB nėra nei sunku, nei pernelyg brangu. Norint užauginti auksinę bendrovę reikia naujos bei originalios idėjos, ir ją įgyvendinti visu 100 procentų.

 

Facebook Comments