Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Trys brangiausi konjako buteliai

Konjakas

Brendis yra gaminamas distiliuojant vyną. Tuo tarpu konjakas yra labai specifinis brendis, kuris gali būti gaminamas tik iš kelių vynuogių rūšių, laikantis tam tikrų gaminimo taisyklių ir tik Prancūzijos Konjako (Cognac angl.) regione. Vien tai jau išskiria jį iš kitų brendžių, tačiau pridėkite keletą papildomų brandinimo metų bei prestižinį vardą ir gausite itin brangų gėrimą. Nors ir mažai tikėtina, kad kuriam nors iš mūsų teks jų paragauti, tačiau mes nusprendėme Jums pristatyti tris brangiausius konjako butelius  pasaulyje.

  1. Crozeit konjakas Leonie 1858

Dabartinis gineso rekordų knygos rekordininkas yra tik trečiasis pagal brangumą. Pardavimų aukcione 2011 m. šis konjakas buvo parduotas už 156,760 dolerių. Yra sakoma, kad lygiai toks pats butelis buvo iš Prancūzijos nugabentas į Jungtines valstijas antrojo pasaulinio karo metais, o jį gurkšnojo prezidentas D. Eisenhoweris planuodamas sąjungininkų išsilaipinimą Normandijoje. Yra sakoma, kad šis konjakas primena džiovintas aguonas ir rožes, o taip pat galima jausti vaisių ir medžio skonį.

  1. Hennessy Beaute du Siecle konjakas

Legendinių konjako meistrų konjako butelis, kurio vertė yra 194,927 dolerių yra pagamintas garsaus prancūzų menininko Jean-Miche Othoniel. Sakome, kad jame yra puikiai juntamas rafinuotas Hennessy prekės ženklo ištobulintas žemiškumo prieskonis.

  1. Henri IV Dudognon paveldo konjakas Grande Champagne

Meiliai vadinamas konjako DNR, kurio butelis kainuoja beveik du milijonus dolerių. Išpilstytas į krištolinį butelį, kurį žymus juvelyras Jose Davalos pagražino 24 karatų auksu, platina ir šešiais tūkstančiais penkiais šimtais apdorotų  deimantų. Jis yra 41 % stiprumo ir klausantys atsiliepimų tų žmonių, kurie turėjo laimės paragauti šio dviejų milijonų dolerių vertės gėrimo „vos po vieno gurkšnio, tu patenki į dangų“.

Žinoma, šie itin brangūs gėrimai atsiduria tik labai pasiturinčių žmonių baruose, tačiau tai nereiškia, kad kiti negali mėgautis puikiu konjako skoniu. Yra nemažai konjako gamintojų, kurie gamina butelius prieinamus šio nuostabaus gėrimo mėgėjams ir jų kainos gali prasidėti nuo vos šešiolikos eurų, o išskirtiniam konjakui nebūtina išleisti šimto tūkstančių, jums pakaks ir penkiasdešimties eurų.

Facebook Comments