Tauragės rajono savivaldybės administracijos dovana mažiesiems: gyvi vaizdo pokalbiai su Kalėdų seneliu

Skaičiuojant paskutines dienas iki didžiųjų metų švenčių, Tauragės rajono savivaldybės administracija skiria dėmesį mažiausiems – pradėta iniciatyva „Skambutis Kalėdų seneliui“. Gruodžio 16-20 dienomis nuo 18 iki 19 valandos vaikai gali ne tik pasikalbėti, bet ir virtualiai  pasimatyti su Kalėdų seneliu.

„Kalėdų seneliui šiuo metu – pats darbymetis, tačiau net ir užimčiausiu laikotarpiu jis ras laiko patiems nuoširdžiausiems pokalbiams apie svajones, norus, Šiaurės ašigalį ir kitus labai svarbius dalykus!“,– rašoma savivaldybės paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“.

Tėvai, norintys pradžiuginti vaikus iš anksto registravosi specialiai sukurtoje Kalėdų senelio paskyroje. Nuotoliniai pokalbiai yra tiesiogiai transliuojami Tauragės rajono savivaldybės Facebook ir Youtube paskyrose.

Paskelbus apie iniciatyvą, Kalėdų senelio paskyrą užplūdo daugiau kaip 100 laiškų, o registracijų pikas prasidėjo po pirmosios tiesioginės transliacijos – per keletą valandų sulaukta daugiau kaip ­80 žinučių.

„Džiaugiuosi, kad vaikai turi galimybę pajausti šventinę dvasią ir kalėdinį stebuklą. Vaikų susidomėjimas ir įsitraukimas rodo, kad iniciatyva pavyko. Ačiū tėvams, kurie užpildė registracijos formą ir prisidėjo prie šventinės nuotaikos mažiesiems kūrimo“, – sakė Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis.

Kalėdų seneliu tapusio Laimono Rimkaus teigimu, smagiausia, kad vaikai Senelio neišsigąsta ir noriai bendrauja, pasakoja savo svajones ir norus. Po pirmųjų tiesioginių transliacijų komplimentų Seneliui negailėjo ir vaikų tėvai, kurie gyrė už pozityvumą ir mokėjimą bendrauti su vaikais. „Kai gauni tokių žinučių, supranti, kad pasikalbėjimas su vaikais pavyko“, – pasakojo Laimonas Rimkus.

Šiuo metu vaikų norinčių pasikalbėti su Kalėdų seneliu yra daugiau, nei tam numatyta laiko, todėl registracija yra sustabdyta. Pastebėta, kad laiškus rašo ne tik tauragiškiai, bet ir gyvenantys kituose Lietuvos miestuose. Vis dėlto, pirmenybė teikiama Tauragės rajone gyvenantiems vaikams.

Vaikai, kuriems nepavyks pasikalbėti su Kalėdų seneliu, kviečiami nenuliūsti ir žiūrėti tiesiogines transliacijas, kurios suteiks daug gerų emocijų. Pirmųjų tiesioginių transliacijų metu mažieji deklamuoja eilėraščius, giriasi gerais darbais ir, žinoma, dalijasi norais bei svajonėmis.

„Šiemet vaikų norai žemiški – kas nori lėlės, kas mašinos ar konstruktoriaus. Vyresnieji pageidauja naujo telefono ar kompiuterinių žaidimų. Kol kas nė vienas iš skambinusiųjų ar laiškus rašiusių šiemet dar neprašė, kad mama ar tėtis grįžtų iš darbų užsienyje ir šventes sutiktų kartu“, – sakė Kalėdų Senelis.

Į minėtus vaikų laiškus taip pat atsakys Kalėdų senelis – tai dar viena šventinė Savivaldybės iniciatyva. Prie pagrindinės miesto eglės buvo įkurtas kalėdinis paštas, kuris jau prisilipdė vaikų laiškais. Kalėdų senelio atsakymai į  laiškus jau rengiami ir vaikus pasieks iki didžiųjų metų švenčių.

Tauragėje kalėdinę pasaką norima sukurti ne tik mažiesiems, bet ir visiems rajono gyventojams. Tauragiškius džiugina interaktyvi Kalėdų eglė, kurią puošia girliandos sujungtos su muzikinėmis pakylomis, šventinių eglučių alėja ir kiti miesto papuošimai bei iniciatyvos.

Pirmosios laidos „Pokalbis su Kalėdų seneliu“ įrašą galite pamatyti čia:
https://www.youtube.com/watch?v=0UPmcTD262E&t=1s

Pranešimą paskelbė: Izolina Turauskienė, Tauragės rajono savivaldybė
Tauragės rajono savivaldybės administracijos dovana mažiesiems: gyvi vaizdo pokalbiai su Kalėdų seneliu

Facebook Comments