Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Tauragei 512 – kviečiame švęsti kartu

Šį savaitgalį (gegužės 31–birželio 2 dienomis) Tauragės miestas minės 512 metų gimtadienį. Tris dienas tauragiškius ir miesto svečius džiugins įvairių muzikos atlikėjų koncertai, teatro, šokio pasirodymai, sportinės rungtys, gausybė nemokamų atrakcionų mažiesiems ir kitos išskirtinės pramogos – kiekvienas ras sau mėgstamiausią.

Šių metų šventinėje programoje – ir lankytojų pamėgti tradiciniai, ir įvairūs nauji renginiai.

512-asis Tauragės miesto gimtadienis ir šiemet atkreips ne tik Žemaitijos, bet ir visos Lietuvos gyventojų dėmesį. Tauragėje koncertuos pasaulinės garsenybės – legendinis hito „Words“ atlikėjas F. R. David ir Vokietijos šokių muzikos dievai DJ Sash!, taip pat žinomas Lietuvos atlikėjas Romas Dambrauskas.

Šventės „Tauro ragas 2019 “ akcentais taps ne tik žinomų atlikėjų koncertas, bet ir riaumojančių motociklų garsas, vėl į Tauragę sugrįžtantis UNICEF vaikų bėgimas, Lietuvos šimtmečio dainų šventės ansamblių vakaras, jaunimo, nevyriausybinių organizacijų meno kolektyvų pasirodymai. Ir žinoma – nemokami atrakcionai, pramogos vaikams, jaunimui ir visai šeimai.

Miesto šventė prasidės penktadienį antrą kartą organizuojamu UNICEF vaikų bėgimu „Už kiekvieną vaiką“. Vakare Vasaros estradoje vyks Lietuvos šimtmečio dainų šventės ansamblių vakaro „Čia protėvių ir mūsų žemė“ koncertas. Atgimimo aikštėje visu gražumu atsiskleis naujasis muzikinis fontanas.

Šeštadienį Tauragę sudrebins riaumojančių motociklų garsas. Renginyje „Rising Thunder 2019-Cutom bike showe“ dalyvaus ne tik Lietuvos motociklų gerbėjai, bet ir svečiai iš užsienio: Latvijos, Estijos, Lenkijos, Vokietijos, Baltarusijos, Rusijos, Ukrainos. Pasižvalgyti į tokią plieninių žirgų įvairovę bus įdomu ne tik mototechnikos mėgėjams, bet ir visiems susirinkusiesiems.

Šeštadienio vakaro akcentu šventėje „Tauro ragas 2019“ taps muzikiniai pasirodymai. Šiemet tauragiškiai ir miesto svečiai turės progą pasimėgauti pasaulinių garsenybių – legendinio hito „Words“ atlikėjo F. R. David ir Vokietijos šokių muzikos dievaičio DJ Sash! pasirodymais bei atlikėjo Romo Dambrausko dainomis. Vakarą vainikuos šventiniai fejerverkai.

Šventės dienomis visus džiugins sporto varžybų bei aktyvių pramogų gausa. Vyks slalomo varžybos, futbolo, paplūdimio turnyrai, ekstremalaus sporto mėgėjus suvienys TRG JAM 2019 varžybos.

Plačiai bus atvertos ir Jono Viktoro Kalvano parko erdvės. Įvairiausi nemokami atrakcionai – karuselės, šokdynės, batutai, maniežai, vandens burbulai, mašinėlės – į linksmybių sūkurį kvies įsisukti ir vaikus, ir suaugusius.

Tauragiškiams ir svečiams rengiamos ir kitos įdomios, turiningos ir smagios pramogos: tradicinė Lietuvos amatininkų, tautodailės dirbinių mugė, tarptautinio festivalio ,,Džiazo dienos Tauragėje“ atidarymo koncertas, meno kolektyvų koncertai, Lietuvos kariuomenės orkestrų pasirodymai, spektakliai, globalių tauragiškių piknikas.

Sekmadienį šventę vainikuos Bažnyčių gatvėje vyksiantis koncertas, meno mėgėjų kolektyvų spektakliai bei Šv. Mišios ir Pamaldos už Tauragę ir krašto žmones.

Šventėje dalyvaus svečiai ne tik iš Lietuvos, bet ir delegacijos iš užsienio.

Šventės organizatoriai yra įsitikinę, kad tiek ryškiomis spalvomis pasipuošęs miestas, tiek įdomi ir turininga šventės programa tauragiškių bei miesto svečių nepaliks abejingais ir skatins dar labiau pamilti Tauragės kraštą.

Gegužės 31–birželio 2 dienomis susitikime Tauragėje ir kartu švęskime 512-ąjį miesto gimtadienį!

Visa Tauragės miesto šventės programa: http://www.taurage.lt/go.php/lit/img/3

Pranešimą paskelbė: Izolina Turauskienė, Tauragės rajono savivaldybė

Facebook Comments