„Iki“ pradeda dar nematytas Taupymo žaidynes – tapkite Taupymo čempionais ir laimėkite tiek, kiek jau būsite sutaupę

„Iki“ parduotuvėse – dar vienas visiškai naujas ir lengvas būdas sutaupyti. Itin gilios „Iki“ nuolaidos jau leidžia sumažinti savo išlaidas kaskart apsiperkant. Šie dažno pirkėjo šimtais skaičiuojami sutaupyti eurai gali virsti dar ir puikiais prizais – „Iki“ jau paskelbė Taupymo žaidynių pradžią. Bus renkami savaitės ir didieji čempionai, kurie laimės tiek, kiek jau bus sutaupę. Tad vertingus medalius žaidynėse laimėti dar niekada nebuvo taip paprasta – tereikia pasinaudoti proga sutaupyti „Iki“.

„Norint išleisti mažiau, pirkėjams vargti ar ilgai treniruotis nereikia. Vien tik pasinaudojus solidžiomis „Iki“ nuolaidomis, kurių kas savaitę skelbiame net apie 5 tūkstančiams prekių, galima sutaupyti rekordines sumas. Tad apsipirkimas ir taupymas „Iki“ – procesas be kliūčių, o įveikta distancija lengva įsitikinti kiekvienam. Paprasčiausiai programėlėje stebėkite, kaip po kiekvieno apsipirkimo vis auga sutaupytų pinigų suma. Nemiegame ant laurų ir toliau kopiame aukštyn į Olimpo kalną, todėl imamės dar vienos nuotaikingos kampanijos – skelbiame „Iki“ Taupymo žaidynes. Ne tik ir toliau gilinsime nuolaidas, bet ir rinksime Taupymo čempionus bei juos apdovanosime naudingais prizais“, – sako Gintarė Kitovė, „Iki“ komunikacijos vadovė.

Naujosios pirkėjams naudingos iniciatyvos esmė – kuo daugiau sutaupysite, tuo vertingesnius prizus galėsite laimėti. Kitaip sakant, nauda dviguba – pavyks ir kasdien sumažinti savo išlaidas, ir dar laimėti tiek, kiek būsite sutaupę.

Registruokitės Taupymo žaidynėse ir nugalėkite taupydami

Taupymo žaidynių esmė – visai paprasta. Pirkėjai kviečiami pirkti su savo „Iki“ lojalumo kortele, taupyti ir taupant laimėti prizų. Kaip dalyvauti „Iki“ Taupymo žaidynėse:

  • Registruok savo „Iki“ kortelę į Taupymo žaidynes „Iki“ Lojalumo programėlėje arba „Iki“ Lojalumo paskyroje www.iki.lt 
  • Kiekvieną savaitę burtų keliu bus renkami čempionai, kurie laimės legendinius prizus. Jei tai tu – susisieksime.
  • Pirk prekes su „Iki“ kortele. Pirkdamas prekes su nuolaida – renki taupomą sumą. 

Daugiau informacijos rasite interneto svetainėje: iki.lt/zaidynes. Čia, be kita ko, kas savaitę skelbiami ir savaitės laimėtojai. Tarp šią savaitę daugiausiai sutaupyti leidžiančių prekių – daugiafunkcinis smulkintuvas, „ZooRoyal“ sausas suaugusių šunų ėdalas su vištiena ir indaplovių tabletės „Finish Powerball“.

„Iki“ Taupymo čempionams – naudingi prizai

Ką galima laimėti „Iki“ Taupymo žaidynėse? Jau kiekvieno apsipirkimo metu pirkėjai laimi, nes jie realiai sutaupo. Be tai dar ne viskas. Finaliniai prizai – trys vertingi medaliai, kurie burtų keliu pirkėjams atiteks spalio mėnesį. Auksas – 1000 Eur, sidabras – 500 Eur, bronza – 300 Eur vertės „Iki“ dovanų kortelės. 

Be to, „Iki“ Taupymo čempionai gaus ir „Iki“ lojalumo taškų, kurių vertė lygi laimėtojo sutaupytai pinigų sumai kampanijos pabaigoje. Taigi, 3 pirkėjai laimės tiek, kiek jau bus sutaupę nuo liepos 1-osios. 

Burtų keliu „Iki“ rinks ir savaitinių bei mėnesių etapų laimėtojus. Savaitinius prizus dalins net 100-ui pirkėjų: 50 laimėtojų gaus po 2000, o 40 laimėtojų – po 3000 „Iki“ lojalumo taškų. Dar 10 pirkėjų „Iki“ apdovanos dovanų kortelėmis, kurių vertė lygi laimėtojo nuo liepos 1 d. sutaupytai pinigų sumai savaitės pabaigoje.

„Iki“ lojalumo taškai – dar viena patogi galimybė mažinti savo išlaidas. Juos galima mainyti į papildomas nuolaidas „Iki“ parduotuvėse, prekes už 1 ct, visada laimingus žaidimo bilietus arba vertingus prizus „Taškotekoje“. Ką tik dar labiau išplėstoje „Taškotekoje“ – jau per 100 naudingų prizų, kuriuos galima pasiimti neišleidžiant nė cento: nuo bilietų į kiną iki paspirtukų ir televizorių.

Dar didesni akciniai pasiūlymai

„Nuolat ieškome būdų, kad lojalūs mūsų pirkėjai taupytų ir efektyviai, ir nuotaikingai. Laikomės nuostatos, kad galimybė sumažinti išlaidas turi būti ne tik visiems aiški bei naudinga, bet ir nešti geras emocijas. Tokios žaismingos kampanijos padeda mums būti dar arčiau savo pirkėjų, o jiems – visai paprastai išleisti mažiau“, – sako G. Kitovė.

Vienas efektyviausių taupymo būdų ieškant kokybiškų prekių – naudotis nuolaidomis ir akcijomis, kurios kas savaitę „Iki“ skelbiamos apie 5 tūkstančiams prekių. Pasak „Iki“ komunikacijos vadovės, jos parenkamos tokios, kad atneštų daugiausiai naudos pirkėjams. Todėl tarp geriausių „Iki“ pasiūlymų pirkėjai ras šviežios kokybiškos mėsos, griliui jau paruoštų gaminių, šviežių vaisių, daržovių, taip pat gyvūnų maisto ir bakalėjos, namų apyvokos prekių.

„Šią savaitę tęsiame ir didelio pirkėjų aktyvumo sulaukusią Vasarotojų fiestą su gausybe nuolaidų tam, ko vasarą prireikia labiausiai: ledams, užkandžiams, gėrimams, grilio prekėms. Kovojame dėl kiekvieno pirkėjo, todėl vos radę galimybę, pateikiame vis geresnius pasiūlymus – pavyzdžiui, pirkėjų mėgstamam majonezui „Hellmann‘s“, populiariesiems glaistytiems varškės sūreliams „Magija“ ar kelių rūšių tualetiniam popieriui“, – pažymi G. Kitovė. 

Ji primena, kad geriausiais „Iki“ pasiūlymais pasinaudoti paprasta – naudingos akcijos, įvairios nuolaidos ir ypatingi pasiūlymai skelbiami leidiniuose „Iki“ parduotuvėse, interneto puslapyje www.iki.lt ir mobiliojoje programėlėje. Joje kiekvienas pirkėjas ras ir asmeninių pasiūlymų bei dalyvaudamas lojalumo programoje rinks taškus, kuriuos galės išmainyti į vertingus prizus ar nuolaidas.

Pranešimą paskelbė: Dovilė Ibianskaitė, Fabula ir partneriai, UAB

Facebook Comments