Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Šuns auginimas ir didelis dėmesys jo mitybai

LabradoraiSprendžiate ar labradorai galėtų būti jūsų lūkesčius atitinkanti šunų veislė? O gal norite ko nors egzotiškesnio ir retesnio, todėl saliukas taip pat yra tarp galimų jūsų pasirinkimų? Kad ir ką bepasirinktumėte, pati šuns veislė nėra pats svarbiausias veiksnys tolimesniame šuns auginime. Nemaža dalis šunų šeimininkų pamiršta, kad labai didelį dėmesį reikia skirti kasdieniam šuns mitybos racionui, kuris turi būti pilnavertis ir subalansuotas. Todėl pateiksime jums keletą patarimų, kurie padės tinkamai pasirūpinti savo augintinio mityba.

Prekės ženklo žinomumas ir reputacija

Kaip žinia, šiandien rinkoje galime rasti labai daug skirtingo šunims skirto maisto rūšių. Ir, žinoma, jos atkeliauja iš skirtingų gamintojų. Kai kurie prekės ženklai yra geriau žinomi už kitus. Lygiai taip pat yra ir su gamintojų reputacija. Todėl prieš pasirinkdami konkretų gamintoją, pasidomėkite jo istorija ir gaminamų produktų kokybe.

Maisto sudedamosios dalys

Būtinai išsiaiškinkite, kas sudaro vieną ar kitą maisto rūšį. Jei rinksitės tik pačios aukščiausios kokybės maistą, tuomet jo sudėtyje bus visos reikiamos medžiagos. Trumpiau tariant, maistas bus natūralus ir sveikas, jūsų augintiniui suteikiantis atitinkamą kiekį vitaminų ir mineralų.

Maisto rūšis

Kiekviena šunims skirto maisto rūšis yra skirtinga, todėl nemanykite, kad tas pats maistas tiks tiek jaunam, tiek ir vidutinio ar brandaus amžiaus šuniui. Rinkdamiesi iš aukščiausios kokybės maistą gaminančių gamintojų produkcijos, pastebėsite, kad skirtingos rūšys yra skirtos ir skirtingo amžiaus šunims. Be to, maistas pritaikytas ir skirtingoms veislėms, pvz., būna skirtas tam tikro svorio šunims.

Maistas ir šuns gyvenimo būdas

Maistas taip pat turėtų būti derinamas atsižvelgiant į jūsų augintinio gyvenimo būdą. Pavyzdžiui, galbūt jūsų šuo yra labai judrus ir energingas? Tuomet turėtumėte rinktis maistą, kuris geriausiai atitinka jūsų šuns individualius poreikius ir suteikia jam daug reikiamos energijos bei kitų maistingųjų medžiagų, padedančių sustiprinti kaulus, raumenis, sausgysles ir kt.

Veterinarų rekomendacijos

Jei vis dėlto nežinote, koks maistas geriausiai tiktų jūsų šuniui, visuomet galite kreiptis į veterinarus, kurie patars kuri maisto rūšis būtų tinkamiausia.

Facebook Comments