Statybinės atliekos: kaip pasirūpinti tinkamu jų tvarkymu?

Statybų aikštelės tvarkymas ne visada yra toks paprastas, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, tad tam tikrose situacijose gali būti aktualu pasinaudoti ir tam tikrų bendrovių paslaugomis. Kiekvienam mūsų yra puikiai žinoma, kad statybinės atliekos turi būti tinkamai utilizuojamos ar perdirbamos, todėl tokių šiukšlių išmetimas į bendros paskirties komunalinius konteinerius yra mažų mažiausiai savarankiškas. Šiandien galimybių tinkamai tvarkyti statybines šiukšles yra ne taip ir mažai, taigi, kokios jų yra pačios populiariausios?

Statybinių konteinerių nuoma

Statybinio konteinerio nuoma – tai viena iš siūlomų galimybių, padedančių greičiau ir efektyviau tvarkyti statybines atliekas. Jums tereikia kreiptis į šios paslaugos teikėjus ir pasirinkti tinkamą konteinerio tūrį – galite būti užtikrinti, kad tai jums padės kur kas paprasčiau sutvarkyti statybinę aikštelę. Statybų eigoje atliekos bus metamos į statybinius konteinerius, o tuomet, kai jie bus pripildyti, susisiekę su paslaugos teikėju galėsite sutarti dėl atliekų išvežimo. Išmetant statybines šiukšles tereikės laikytis tam tikrų paprastų taisyklių, ir tai padės užtikrinti kur kas efektyvesnį atliekų  perdirbimą ir utilizavimą.

Statybinių šiukšlių išvežimas

Statybinės atliekos gali būti kaupiamos ir tiesiog statybų aikštelėje – susitarę su paslaugų teikėjais galėsite susitarti dėl laiko, kada atliekos turi būti išvežamos. Palanku yra tai, kad jums patiems nereikės rūpintis specialiu transportu, kuriuo galėtumėte išvežti sukauptas atliekas, taigi, viskas vyks gerokai paprasčiau. Nors dažnai nerimaujama, kad šių paslaugų kaina gali būti pernelyg aukšta, tačiau įkainiai visada priklauso ne tik nuo šiukšlių kiekio ar statybų vietovės, bet taip pat ir nuo konkretaus pasirinkto paslaugų teikėjo. Skirtingų kompanijų siūlomas šiukšlių išvežimas gali kainuoti labai įvairiai, todėl pravartu palyginti nustatytus įkainius, ir tai leis atrasti pačius palankiausius sprendimus.

Savarankiškas šiukšlių išvežimas

Statybines atliekas taip pat galima išvežti ir savarankiškai – tereikia žinoti, kokiose aikštelėse jos yra priimamos. Nors toks pasirinkimas šiandien yra ganėtinai populiarus, tačiau ši galimybė pasiteisina tikrai ne visada: kartais tenka pasirūpinti tam tikru specialiu transportu, šiukšlių pakrovimas trunka pernelyg ilgą laiką, ir t.t.

Taigi, prieš priimdami tam tikrą sprendimą turėtumėte pagalvoti, kokia galimybė galėtų padėti pakankamai greitai sutvarkyti po statybų likusias šiukšles. Statybinės atliekos jokiu būdu negali būti paliekamos pakelėje ar išvežamos į mišką, nes tokia nelegali veikla gali užtraukti nemažą baudą. Būkite atsakingi, ir pasirūpinkite ne tik savo kiemo švara, bet taip pat ir gamtos puoselėjimu.

http://www.naudotos-detales.lt/

Facebook Comments