Startuoja šiandieninius poreikius atliepianti Meniu.lt maisto užsakymo sistema

Didžiausias restoranų gidas Lietuvoje „Meniu.lt“ pristato naują savo mobiliosios programėlės funkciją – virtualų ir interaktyvų meniu. Naujoji maisto užsakymo sistema atliepia dabartinę situaciją pasaulyje ir siūlo inovatyvų produktą saugiam maisto užsisakymui.

Šiandien svarbiausias restoranų ir kavinių lankytojų tikslas – saugumas. Todėl vis daugiau žmonių ryžtasi išbandyti mobiliąsias maisto užsakymo programėles, padėsiančias sumažinti šiuo metu rizikingą kontaktą su kitais asmenimis.

Meniu.lt programėlės kūrėjai reaguoja į klientų poreikius ir pristato naują interaktyvų meniu. Kuo jis naudingas?

Visų pirma, nuo šiol meniu.lt programėlės naudotojai matys realų lankomo restorano ar kavinės meniu. Tai reiškia, tą dieną nesiūlomi patiekalai iš sistemos bus išimti ir klientui nerodomi. Ši funkcija padės išvengti nesusipratimų ir paspartins užsakymo klientui pristatymą.

Antra, restoranų ir kavinių lankytojams nebereikės laukti padavėjo atnešamo meniu. Pakaks pasinaudoti mobiliąja meniu.lt programėle ir, peržiūrėjus valgiaraštį, užsisakyti norimus patiekalus. Taip bus sumažinamas kontaktas tiek su padavėju, tiek su kitais restorano svečiais.

Galiausiai, siekiantys dar didesnio saugumo, užsakymus restoranui ar kavinei galės pateikti iš anksto – užsisakyti patiekalus iš namų ir atsiimti juos programėlėje nurodytu metu

Pasak „Meniu.lt“ direktoriaus Lauryno Mažuolio, nors Lietuvos rinkoje maisto užsakymo programėlių yra net kelios, pagrindinis naujosios sistemos pranašumas – galimybė pateikti užsakymą tiesiai į restorano kasos sistemą ir virtuvę, padavėjui procese nedalyvaujant.

„Atėjus į maitinimo įstaigą, žmogui tereikia per „Meniu.lt“ mobiliąją programėlę atsidaryti maisto užsakymo platformą, išsirinkti norimus patiekalus ir užsisakyti. Viso buvimo restorane metu jis savo užsakymą gali papildyti. Pavalgius (jeigu atsiskaitoma ne grynaisiais pinigais), kviesti padavėjo taip pat nereikia – apmokėti sąskaitą galima per tą pačią „Meniu.lt“ mobiliąją programėlę.“

Restoranų gido „Meniu.lt“ vizijatapimas mobiliąja super-programėle, kuri į vieną vietą sujungs visas su maistu ir maitinimu susijusias paslaugas: maitinimo įstaigų paiešką, jų vertinimą, staliukų rezervaciją, banketų užklausas, restoranų dovanų kuponus ir kt.

„Meniu.lt“ jau šiuo metu vartotojams siūlo anksčiau išvardytas paslaugas, o maisto užsakymas iš meniu.lt programėlės – vienas iš naujausių „Meniu.lt“ projektų.

Pranešimą paskelbė: Gytė Radvilaitė, UAB Meniu
Startuoja šiandieninius poreikius atliepianti Meniu.lt maisto užsakymo sistema

Facebook Comments