Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Spintos gali padėti netapti senamadišku

spintosSovietiniais laikais spintos buvo gaminamos kuo didesnės, kuo aukštesnės, su kuo daugiau stalčių ar durų, o geriausias variantas būdavo tada, kada spinta užimdavo visą sienos ilgį. Deja, toks dizainas buvo kuriamas beveik visiems butams ir namams. Tai reiškia, kad jokių originalių ir netradiciškų sprendimų nebuvo. Šiais laikais žmonės susiduria su vis daugiau problemų, kokią spintą pasirinkti ir kokia labiausiai tiktų prie mano interjero. Pateiksime keletą pavyzdžių, kad turėtumėte bent apytikslę nuomonę.

  • Minimalistinės. Šiuo metu vyrauja tokios tendencijos, jog siūloma spintą rinktis kuo minimalistiškesnio dizaino. Neperkrautą detalių ar stalčių įvairovės. Tokia spinta jūsų aplinkos neapsunkins ir taps puikia interjero detale.
  • Atviros. Šiaurietiškas įprotis nieko neslėpti ir nelaikyti savyje atsispindi ir baldų dizaine. Kadaise atviros spintos buvo neįsivaizduojamas dalykas, dabar tai savaime suprantamas reiškinys. Be kita ko, labai gražiai inkorporuojasi į erdvę. Taip pat turime, pabrėžti, kad tokia spinta reikalauja daugiau priežiūros, kadangi joje talpinami daiktai turi atrodyti gražiai sustatyti, galbūt čia prireiks ir dizainerio patarimo. Tačiau rezultatas stebins visus. Lietuvoje tai dar labai neįprastas variantas, tačiau ateityje turėtų ir ši mada pas mus įsitvirtinti.
  • Atviros II. Atvira spinta gali būti ne tik durų prasme, tačiau ir apskritai atvira. Tai yra sudaryta iš karkaso rūbams pasikabinti ir kelių lentynėlių daiktams ar batams sudėti. Dar kitaip vadinama kino spinta, kai daiktai turi būti pasiekiami greitai. Tai patogu ir praktiška, nors ir dėl išvaizdos galima pasiginčyti.
  • Skirtingos. Labai populiaru spintas rinktis tris arba dvi ir skirtingų aukščių, ir statyti jas viena šalia kitos. Toks sprendimas labai papildo namų interjerą ir suteikia novatoriškumo bei įspūdžio.
  • Sieninės. Kadangi žmonės gyvena vis mažesniuose butuose ir stengiasi nebešvaistyti pinigų didelėms erdvėms, tad ir spinta netikėtai tapo sienos reikalu. Stumdomomis durimis į sieną inkorporuota spinta, ne tik suteiks daugiau erdvės, tačiau ir signalizuos bendrame dizaine, jog vieta yra taupoma protingai. O jau jos vidus gali būti įvairus. Jeigu spinta didesnė galima į ją įeiti, tai ir stalčių bei lentynų turėtų būti daugiau. Jei minėta spinta ne tokia didelė, reikėtų tiksliai sukomponuoti lentynų srautą, kad būtų patogu paimti daiktus.

Taigi, spintos esti įvairiausių rūšių, taip pat visada galite konsultuotis su dizaineriais, kurie jums mielai patars. Tačiau be abejonės viską nuspręsti turėsite jūs pats.

Facebook Comments