Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Sms kreditai, pirmas kreditas – nemokamai. Ar tai naudinga?

Reklamų platinimo taškai tiesiog lūžta nuo įvairių reklamų, apie pirmas – nemokamas paskolas, apie itin mažas palūkanas. Taip, apie pirmąją, nemokamą paskolą, tai tikrai tiesa, tačiau tai tik reklaminis triukas, siekiant klientui nemokamai parodyti savo produktą, o vėliau jį parduodant užsidirbti pinigų. Greitųjų kreditų rinka Lietuvoje šiuo metu tiesiog sprogsta – internetu pinigus visi skolinasi vis dažniau ir dažniau. Tačiau kas geriau, ar būti visada pirmu, nauju klientu, ar būti lojaliu, ir pristigus pinigų, tiesiog gauti leidimą pinigus įmokėti vėliau nei reikia, dėl mano paminėtos priežasties, kreditų teikimo bendrovės labai gerai sutaria su lojaliais klientais, teikia jiems geresnes sąlygas, auga jų kredito limitas. Šiandien norime papasakoti kaip veikia sms kreditai internetu, aptarti kaip išvengti galimos šios finansų sferos rizikos, taip pat paminėti blogąją kreditų pusę.

SMS paskolaTaigi, pradėkime nuo visiems svarbiausio dalyko – rizikos. Ši finansinė sritis rizikos tikrai turi, tačiau yra keletas būdų kaip jos išvengti, ar paversti ją labai minimalia. Visada galvokit prieš imdami kreditą, jeigu nėra kitų alternatyvų, o pinigai yra būtinybė, pagalvokite, ar esate 100% garantuotas, kad pinigus grąžinti pajėgsite, pasvarstykite, ką darysite, jei Jūsų planuojamų pinigų negausite. Sms kreditai jums gali atnešti labai daug bėdų, kadangi nepajėgūs klientai ankščiau ar vėliau yra įtraukiami į dar didesnes skolas. Ankščiau ar vėliau pasakiau dėlto, nes galima išvengti mėnesinių įmokų mokant mėnesinės įmokos kredito pratęsimo mokestį, tačiau kažkada pritrūksite ir jo, arba prieisite šio mokesčio kartų limitą.

Kokiu principu veikia sms kreditai? Paskolos internetu yra suteikiamos kiekvienam Lietuvos Respublikos piliečiui, neturinčiam jokių kitų įsiskolinimų valstybei, bankams, kitoms kreditų teikimo bendrovėms, asmuo turi būti pilnametis, turėti asmeninę banko sąskaitą, viename iš Lietuvos bankų, kitos bendrovės, kelia griežtesnius reikalavimus, norėdamos užsitikrinti, kad paskolą asmuo pajėgs grąžinti, kreditoriai prašo, kad asmenys, norintys gauti paskolą būtų oficialiai dirbantys, turėtų pastovias pajamas. Susiradus Jums palankią bendrovę, išsirinkus Jums tinkamą paskolos tipą, paskolos grąžinimo terminą, Jūs turite teikti paraišką kreditui gauti. Tai darydami privalėsite patvirtinti savo asmens tapatybę, tai turėsite padaryti iš savo el. bankininkystės į kreditoriaus sąskaitą pervesdami 0,01 euro centą, registracijos ir tapatybės patvirtinimo mokestį.

Reziumė –  kreditai Jums gali pagelbėti, jeigu sugebate tinkamai įvertinti savo finansinę padėtį, žinote, kad išvengsite finansinių duobių, dengti paskolos įmokas sugebėsite.

Facebook Comments